MERCATOR POPOLNA NEGA – Tonik

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Toniki MERCATOR POPOLNA NEGA – Tonik

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

vir

Sestavine:
    aqua, glycerin, sodium lactate, sodium PCA, glycine, fructose, urea, nianicamide, inositol, sodium benzoate, lactic acid, panthenol, propylene glycol, ethoxydiglycol, butylene glycol, althaea officinalis, PEG-40 hydrogenated castor oil, trideceth-9, PEG-5 ethylhexanoate, hamamelis virginiana, glucose, parfum, diazolidinyl urea, methylparaben, propylparaben, amyl cinnamal, benzyl salicylate, citronellol.

Opis od proizvajalca:
    POPOLNA NEGA (Mercator) – Tonik (proizvajalec blagovne znamke: Afrodita).

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Tonik sem preizkusila pred časom in to na podlagi dobrih ocen. Občutek na koži je po uporabi tega tonika zelo dober. Meni je moteč edino njegov umetni, parfumiran vonj, saj imam rada lahke, sadne vonje, ali pa naravne… Cenovno je zelo ugoden.

Moja ocena: 3/5

Profile photo of kvacka
    kvacka
    Član

Ta tonik uporabljam tudi jaz (v kombinaciji s čistilnim mlekom) že nekaj let in sem zelo zadovoljna. Por mi ne maši, obraz mi lepo navlaži (super je, da me ne koža nikoli ne zateguje, če ga uporabim), pa še cenovno je zelo zelo ugoden.
    Nakup bom ponovila.

Ocena: 5/5.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Tonik sem kupila ze nekaj casa nazaj zaradi dobrih ocen na sosednjem forumu, vendar me je nazalost pustil ravnodusno.
    Glede tonikov sem tako jaz kot moja mesana koza zelo zahtevna in pri Mercatorjevem me je motil predvsem neprijeten film, ki mi ga je pustil na obrazu. Sprobala sem ga parkrat, v kombinaciji s scheller cistilnim gelom in essential care vrtnicno kremo, vendar mi je obcutek filma ostal tudi po nanosu kreme, zato je sel tonik naprej.
    Steklenicka je sicer dokaj neugledna, doziranje enostavno, cena zares ugodna (mislim da okrog 2€) vendar ga jaz vsekakor ne bom nikoli vec kupila, saj obstaja ogromno boljsih tonikov, tudi sestavinsko se mi ne zdi ravno super, tako da ga ne priporocam niti v preizkus.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico