Meow cosmetics

Ta tema vsebuje 137 odgovorov, ima 24 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of goga goga 5 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

KLIK

je katera ze sprobala? berem po netu kar dosti pohval in me malo mika da bi sprobala.
    Je pa postnina ˝smotana˝ in sicer za manj kot 20 samplov (sampli so po 1 dolar) je skoraj 15dolarjev, za 20ali vec samplov pa malo manj kot 8, tako da ce narocas se splaca narocat 20 ali vec :ermm:

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Hm..potem bi se splačalo če jih naroči mogoče več skupaj :think: ..drugače pa sem že brala o tej firimi in je zelo pohvaljena, posebej glede pudrov mislim da..ni pa med najugodnejšimi. Sama še nisem kaj naročila. Njihova spletna mi nekako ni všeč, si ful težko prestavljam odtenke, ker so narisani..

EDIT:ups, niso narisani, zdaj pa ne vem a se mi je tako dozdevalo, ali pa so stran prenovili :silly:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

sem vceraj ene tako fajn swatche najdla (pudrov), pa sem zaprla in pozabila kje so bili :confused: ce najdem prilepim :thumbsup:

ma jaz sploh ne vem ce bi testerje narocala, ker potem ce bi hotla full size je postnine 15dolarjev+ puder je cez 20dolarjev, kar je kar veliko :silly:

darksome
    Član

Škoda, že če bi poštnina bila malo nižja, bi bilo veliko boljše..
    Senčk se ful size tudi ne splača kupovati..je 10g lonček, senčke je pa not 2g..za 10$, edino, če si jo s kom razdeliš, ampak potem je treba še prazne lončke nakupit :roll:

Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

Videt je lepo in vse, ampak poštnina je pa res nabita. Pa sampli se mi zdijo dragi za 1/8 of a teaspoon.

darksome
    Član

Škoda res, baje niso slabi, glede kvalitete :unsure: za samo 1/8tsp je pa že kar veliko ja..

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

sencke so po 1/8, pudri,bronzerji,itd. pa 1/4

pa se v vreckah so, kar je za puder precej smotano :P

darksome
    Član

Takole izgledajo sampli senčk:

vir

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Vau… po pregledu spletne strani sem očarana :roll: Stvari izgledajo zelo lepo, da sploh ne omenjam mačk… Če bo katera kaj naročala in potrebovala kakšno kandidatko za zraven, se takoj javim :wink1:

rabarbara
    Udeleženec

Sama sem naročila nekaj čez 20 samplov blushev, senčk in bronzerjev. Upam, da bo vse o.k., ker je tole moje prvo naročilo iz tujine :ermm:

rabarbara
    Udeleženec

Še kar čakam na tale paketek… :ermm: Plačala sem ga 17.6., na njihovi strani pa piše, da odpošljejo v 5-ih delovnih dneh. Kako dolgo se ponavadi čaka, da pride pošiljka iz ZDA?

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

meni vse pride 10-14 dni od dneva ko odpošljejo,
    tako da še nimaš razloga za skrb. :)

rabarbara
    Udeleženec

O, hvala za info, anchek :) Malo sem bila zaskrbljena, ker je to moje prvo naročilo iz tujine…

rabarbara
    Udeleženec

Tole je nova kolekcija
    LOST RAINFOREST

darksome
    Član

Jaz bi kar vse imela :scared: :inlove: vse so čudovite

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico