Meow Cosmetics

Ta tema vsebuje 11 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of antimaterie antimaterie 3 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

MaryD me je prosila, če bi ji naročila par samplov pri Meow Cosmetics. Zmenile sva se, da se lahko naročilu pridruži še kdo, ki bi vzel polovičko (11 samplov). Torej, če je katera zainterisirana, mi naj piše na ZS do drugega petka ;)

Poštnina 7.95$ velja samo za sample (senčke, blushi, pudri…)

Ker sem finančno bolj na suhem, bi rada da se mi znesek pred nakupom nakaže na kartico. Več, kot že omenjeno, na ZS.

darksome
    Član

Madonca, tole je pa šlo hitro :silly: dve sta se mi že javili.. rabarbara in Tassa.. huh, kaj bomo zdaj punce? Rabarbara je bila za par min. hitrejša..

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Nič hudega, darksome. :silly: Pa drugič. Ja, narode navali. :lol4:

darksome
    Član

Ok, te bom imela v spominu :thumbsup:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Zmenjeno. :hug:

Profile photo of Neko
    Neko
    Član

Ko bo katera naročevala bi se pridružila še jaz, pa si razdelimo poštnino :)

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Če katera želi, lahko jaz naročim. Napišite mi na ZS. :yes:

darksome
    Član

Za Halloween bodo morda imeli kakšna znižanja/free shipping (imajo kar pogosto kaj takega), tako da splača takrat naročit :thumbsup:

darksome
    Član

Če želi katera kaj naročati je (samo) danes free poštnina, plus 15% popusta. Bi naročila samo polovičko, pa me zanima če se katera želi pridružiti?

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

A danes je free postnina neodvisno od narocila? Sem malo zmedena in se ne znajdem 0 na strani.

darksome
    Član

Nad 25 dolarjev je zastonj.. ce prav razumem akcija traja do jutri zvecer (na fb so to 24urno akcijo objavili pred kaksnimi petimi urami ce se prav spomnim)tako da mi lahko sporocis kaj bi imela pa jutri narocim ko pridem domov – zdaj ze na pol spim, lol. Ce bi zelela lahko v celoti zate narocim, ali pa se se katera javi pa si delita na pol.. jaz sem zaradi neucakanosti ze narocila xD

A bi se katera pridružila mojemu naročilu, ali pa če se lahko jaz kateri? Želim si eno full size senčko pa ne bi rada plačala še enkrat toliko poštnine :blush1: (Trenutno imajo popusta: 10%OFF ALL ORDERS ali pa FREE WORLDWIDE SHIPPING (orders over $50))

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico