Melvita

Ta tema vsebuje 47 odgovorov, ima 19 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of bucka bucka 3 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of nirvana
    nirvana
    Član

Zdravo,
    ker iskalnik ni našel čisto nič o tej firmi, odpiram kar novo temo.
    Zanimajo me vaša mnenja in izkušnje z izdelki Melvita. Včeraj sem bila prvič v njihovi trgovini in izgleda obetavno, gre pa za francosko podjetje z Ecocert certifikatom. Predvsem me zanimajo izdelki za nego obraza – olja in kreme. Kaj bi oziroma ne bi priporočile?

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Jaz sem tudi bila pred kratkim v Melvitini trgovini, samo sem potem kupila zgolj izdelke za nego telesa. Me pa mika kar nekaj izdelkov tudi za obraz… :roll:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Njihova olja so precej draga, se bolj splača tiste v Sanolaborju vzeti. Kreme sem pa tudi jaz enkrat ogledovala, samo so se mi zdele predrage.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Kako pa je s testerji?

Profile photo of ally
    ally
    Član

Jaz pri njih konstantno kupujem jojoba olje za obraz. Ni poceni, ni pa niti tako zelo drag, pa še odličen je za mojo kožo.

Testerčke pa dobim vedno :yes:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Jaz sem karite maslo pri njih kupila pa mi niso dali nobenga testerja, pfff.

Profile photo of unsu
    unsu
    Član

@ally wrote:

Jaz pri njih konstantno kupujem jojoba olje za obraz. Ni poceni, ni pa niti tako zelo drag, pa še odličen je za mojo kožo.

Testerčke pa dobim vedno :yes:

koliko pa stane to jojobino olje? a je 100%?

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Hmm, glede na to, da je lastnik Melvite tudi lastnik L’Occitanea in da v L’Occitaneu ni bilo nikoli težav s testerji, če so le bili na voljo, dvomim, da je v Melviti kaj drugače. Je pa včasih treba reči za testerje :wink1:

Profile photo of ally
    ally
    Član

50 ml olje stane okoli 13 €. Imajo tudi 200 ml, za tistega pa ne vem cene.

Več pa tule http://www.melvita.si/Catalogs/lepotilna-olja.swf

Sem bila v tej trgovini že ene 5x, pa vedno dobim testerje.

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Aja, to imajo svojo trgovino. Jaz sem bila v Pharmacare.

Profile photo of ally
    ally
    Član

Ja, v stari Ljubljani.

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

In v Mb v Europarku.

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Imam možnost naročiti Melvitine izdelke iz Francije, kjer so cene kar nekaj nižje. Kateri izdelki so dobri? Imate kakšne izkušnje? Mika me kak šampon…

Profile photo of ally
    ally
    Član

Jaz njihovega olja ne “dam za noben dnar”, imam še njihov deodorant na kroglico – je super, edino za najhujše poletne dni je mogoče malo premalo, njihova krema za roke mi je super, pa še eno kremo imam z aloe vero, mi je tudi všerč (jo uporabljam po depilaciji).

Šamponov in mil pa nisem še sprobala.

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Hvala, ally. Sedaj me mika še deo…

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico