MELVITA- Hydrastim gel

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Kreme in losjoni MELVITA- Hydrastim gel

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of ena ena 6 let, 5 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of ena
    ena
    Član

vir: melvita.fr

Sestavine: Aqua (Water), Aloe Barbadensis Leaf Extract, Glycerin, Dicaprylyl Carbonate, Dicaprylyl Ether, Octyldodecanol, Sucrose, Betaine, Glyceryl Dibehenate, Oryza Sativa (Rice) Hull Powder, Magnesium Aluminum Silicate, Tribehenin, Benzyl Alcohol, Serine, Arginine, PCA, Sodium Benzoate, Glyceryl Behenate, Alanine, Cellulose Gum, Sclerotium Gum, Xanthan Gum, Limonene, Threonine, Hydrogenated Lecithin, Mel (Honey), Dehydroacetic Acid, Hyaluronic Acid, Galactaric Acid, Morinda Citrifolia Fruit Extract, Citral, Parfum (Fragrance), Mourera Fluviatilis Extract, Pectin, Linalool.

Profile photo of ena
    ena
    Član

Sestavinsko dobra reč, zelo dobro navlaži kožo. Čez poletje ga sicer nisem uporabljala, temveč je bil varno shranjen v hladilniku :yes: . Poleti namreč od vsega, kar ni tonik, dobim izbruh mozoljev, saj mi vsaka stvar na koži ustvari neprepustno masko. Imam sicer normalno do mastno kožo, mestoma pa celo izsušeno povrhnjico. Kompliciran tip torej. Tale gel mi je zelo ustrezal, približno po enem tednu so bili vidni rezultati, zares navlažena koža.
    Uporabljam ga samo zvečer, za čez dan pa EC vrtnično.
    Poskusila sem tudi z uporabo pod make up, ampak je ustvaril pravo katastrofo, svaljkanje. Poleg tega me ena stvar zelo moti in to je, da pušča zeeelo lepljiv občutek na koži. Ta lastnost je zame tako zelo moteča, da celo dvomim o ponovnem nakupu prav zaradi tega!
    Sicer pa embalaža zelo lepa in funkcionalna, pumpica na potisk, zaenkrat dobro deluje in se še ni zgodilo, da bi “špric” pristal kje na steni :lol1:
    Vsebina 50 ml, cena 25€. Pa seveda ob nakupu vedno prileti v vrečko še kakšen tester :yes:

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico