Mednarodni swapi

Ta tema vsebuje 149 odgovorov, ima 34 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Plain Jane Plain Jane 3 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Nikjer nisem našla podobne teme, tako da odpiram novo.

Z eno američanko se dogovarjam za swap, pa imam kar nekaj težav. Zanima me predvsem, kako se ponavadi dogovorite glede vrednosti nakupa oziroma swapa, in pa kako potem škatlo pošljete prejemnici? Z navadno pošto, UPS ali kaj podobnega?

Ah ja, ko le ne bi bila tak odvisnik od lakcev :lol1:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Oj! :)
    Jaz sem zaenx swappala samo enx! Takrat sem poslala z navadno (letalsko) posto. Paket je prisel v cca 10ih dnevih brez problemov.
    Glede cene pa se morata vidve same dogovorit.

Jaz sem nazadnje imela 50€ (brez postnine, ker postnine nisem stela sploh).

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Ja, to da se morava dogovoriti za ceno sem domnevala. Samo zanimalo me je, ali je to sploh običaj, se ne spoznam na to :)

Koliko je pa cena poštnine približno? Sploh nimam občutka :blush1:

Profile photo of lana
    lana
    Udeleženec

*Fleur*, na Pošta Slovenije imaš informativni cenik. Ko sem jaz pošiljala v tujino, so mi na pošti predlagali naj plačam še ¨prednostno¨, kar naj bi pomenilo, da paket prej prispe.

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Kje pa se sploh menite za swape? Ali obstaja :think: prav internetna stran, kjer se swapa?

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Jaz sem se dogovorila kar preko bloga, kjer je uporabnica omenila, da jo zanima swap, pa sem se javila :)

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Tudi jaz sem se zmenila preko bloga… vecinoma to gre tako..
    Obstaja nek skupen blog za swape, ampak je privat (zaklenjen), ker so notri ‘preverjene’ swapperke..
    Vem, da je bilo leto nazaj ful nekih komplikacij z eno bloggerko, ki je swappala z drugimi bloggerkami in te niso nikoli dobile reci…
    In sedaj je pac manj tega, oziroma so bolj pazljivi ljudje :).

Sama se zmenis z osebo do koliko si pripravljena odsteti za vse lepe reci… In potem v isti ceni isces ti reci za njo..

Midve sva se sprva zmenili za 30€, ampak mene je tako zelo zaneslo… (nisem niti pricakovala da mi bo se kaj kupila ampak je tudi ona pretiravala)…

Za postnino sem odstela cca 25€ (malo manj kot 2kg do Malezije).

Profile photo of Anamarija
    Anamarija
    Član

Swapa se na veliko preko MakeUpAlley-a.

Profile photo of estelle
    estelle
    Član

A katera swapa prek MUA? Jaz bi začela, pa še nimam nobenga token-a. Kaj potem ti ponudiš, da pošlješ paket prvi neki zanesljvi osebi, potem ti pa še ona pošlje, ko paket dobi oz. kako gre to?

Mene pa zanima, kje se lahko kupi škatla pa bubble wrap? Verjetno ni sigurno pošiljati v mehurčkasti kuverti ane? :)

Je katera že pošiljala v Italijo, koliko znese poštnina?

Profile photo of unsu
    unsu
    Član

jaz sem do zdaj pošiljala vedno v tej bubble wrap kuverti, vse sem še dodatno zavila v to mehurčkasto folijo, in je do zdaj (5 swap-ov, plus 2X giveaway) vse celo prispelo. Kje pa lahko kupiš to folijo pa nimam pojma, jaz sem porabila tisto, ki sem jo prejela v kakšnem swap-u ali pa mi je ostala od paketov z lakci – naročanja).

Poštnina pa je za tujino enaka za vse države, mednarodna poštnina, do 1 kg je bilo pred kakšnim mesecem okoli 8€. Vedno pa dam še Prednostno (mislim, da je okoli 0.40€).

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Folija z mehurčki se dobi tudi na pošti sedaj. :yes:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

To folijo dobis na postah… Samo je bolj groba kakor druge, taka bolj plasticna je…. se vedno pa bolje kot nic :).
    Je pa tudi zelo zelo poceni.

Hvala punce, morm obiskat pošto. :)

A tok pocen je poštnina, jst sm misnla da je to ful dražje. :) A pa daste tud, da ravnajo previdno al ni treba? :)

1. swap, pa nimam pojma. :naughty:

Profile photo of nikapika
    nikapika
    Udeleženec

Vedno z veseljem pogledam fotke z novimi pridobitvami iz swapov,ki jih objavite na NP. Me pa zanima kako izberete “material” za swap paket?

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico