MEDITERRANEA – Karitejevo milo

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Čiščenje telesa MEDITERRANEA – Karitejevo milo

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of muffin muffin 6 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Opis izdelka:
    Karitejevo milo.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

To milo…. je enostavno super!

Zadnje case si delam zbirko mil, da bi se lahko na koncu odlocila za eno stalnico (za obraz in eno za telo).
    In to milo je krasno! Sploh ne morem povedati, kako sem navdusena nad njim!

Vonj ima po karite maslu, nekateri ga ne marajo, ampak jaz sem se ga privadila. Mi ne smrdi morda mi malce disi.. zelo naravno deluje.
    Izgleda kot bel pravokotnik, zelo preprosto.

Sama sem odrezala delcek in tega prepolovila, da sem ga lahko spravila v posodico za lazjo uporabo.

Odkar sem odkrila da mi rok sploh ne izsusuje, ga uporabljam predvsem za ciscenje obraza!
    Kozo mi super ocisti brez, da bi mi jo kakorkoli izsusil. Vonj po umivanju ne ostane, tako da je verjetno OK tudi za tiste, ki tega vonja ne marate.

Mislim, da je moje trenutno najljubse milo in vem, da bom nakup ponovila.

Po teksturi je zelo kremasto, peni se bolj malo, ampak ce je oseba bolj kosmata se precej peni, kakor tudi vse ostalo.
    Porabi se ga zelo malo in tudi moj koscek mila mi traja ze odkar sem milo kupila (malo vec kakor dva tedna), v bistvu se zelo malo pozna obrabo.

Cena je 4€ na spletni strani Meditterane, kar se mi zdi zelo dobra cena za tako krasno milo.

5/5

@amisa wrote:

tigica, uporabljas tudi za odstranjevanje ocesnega MUpa? te morda kaj pecejo po uporabi?
    Milo me sicer zelo mika, vendar imam obcutljive oci, pa ne bi rada spet na slepo kupovala.

@tigica wrote:

Amisa, uporabljam ga tudi za odstranjevanje ocesnega MUpa. Ce imam bolj mocen make up si najprej odstranim s kakim oljem (ki me bolj pece kot milo).
    V bistvu se sploh ne spomemnem, da bi me kdaj to milo peklo hmmmmm…

Profile photo of muffin
    muffin
    Član

tudi jaz sem zelo zadovoljna s tem milom.. uporabljam ga za čiščenje obraza, čeprav si očesni MU prej očistim z oljem, nato pa celotni obraz očistim s tem milom. Parkrat mi je zašel v oči in me je zelo peklo, nasploh pa se mi zdi da zelo dobro očisti kožo. Ker imam na obrazu izjemno suho kožo- luskice, sem pričakovala da me bo zategovalo, kot me ponavadi po vseh čistilih, ki sem jih do sedaj uporabljala., vendar me ne.
    Sama sicer ne vem če bom nakup ponovila, saj potrebujem nekaj bolj hranljivega- vlažilnega, vendar pa je za tiste ki imate normalno kožo ta zadeva super.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico