Maybelline

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LAKI ZA NOHTE Maybelline

Ta tema vsebuje 52 odgovorov, ima 17 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Vesna Vesna 3 let, 4 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Imate kak Maybelline lak? kako se vam zdi?

Vem da me je več let nazaj Colorama razočarala podolgem in počez, vendar takrat je bila embalaža drugačna, cena nižja, jaz pa nisem uporabljala nadlaka :lol1:

tale odtenek sem že nekaj časa hodila občudovat v Muller in v DM…niso ravno poceni ti laki – nekaj manj ko 4eure stane 7,5ml steklenička

pa mi ni žal da sem ga kupila, ker je prečudovit – živahna koralna, ki vleče na rozasto, nabit z ogromno svetlega šimra – na sončku se kar lesketa

kasneje sem temu lepotcu privoščila še konad dodatek KLIK

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

Wauu, res je lep. :cheer:

Profile photo of kvacka
    kvacka
    Član

Oh, ta je pa res prečudovit!
    Pa me na polici sploh ni premamil, ampak na tvojih nohtkih… Popolno! :inlove:

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Tud jaz sem ga danes občudovala, ampak se trenutno držim nazaj.. :lol1:

Profile photo of Amarena
    Amarena
    Član

mmmm….zelo lep :yes:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

še poročilo o obstojnosti :thumbsup:

danes je četrtek (nohte sem nalakirala v ponedeljek) in so še vedno skorajda brezhibni. Konica je bela, obrabljena, kar pa se vidi le, če gledaš nohte od blizu. Odkrušil se namreč ni niti malo, nikjer. Pa imam kazalca obupno scepljena in le redko kateri lak zdrži takole

skratka navdušena sem tut nad obstojnostjo – danes sem ga hotela dat dol in namazat kaj drugega, pa se mi ne da – torej bo lak na nohtih od ponedeljka do petka, pa prav nič mu ne fali :thumbsup:

barvo pa še vedno občudujem :inlove:

Profile photo of Amarena
    Amarena
    Član

Nati mene si tut okužla :silly: včeraj je pristal na moji polički lakov :lashing:
    komaj čakam da pride na vrsto, ker je že v steklenički beautiful :cheer:

P.S.: poročaj še kako je z odstanjevanjem, ker bleščic ima malo morje

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

sigurno ti ne bo žal :dance1:

bom poročala, itak gre danes dol :yes:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

glede odstranjevanja tega odtenka – potrebno je malo več truda kot pri krem lakih -logično- ni pa panike. Lak je res poln srebrnega šimra, ki se malo bolje oprime nohta, ampak z dobrim odstranjevalcem ne sme bit težđav (js sem uporabila Essence, z Santejem bi gotovo vse preklela)

sem imela pa vse prste polne srebrnega šimra :lol1:

vsekakor bo tale lak že velikokrat krasil moje nohte.
    konica se je danes že konkretno poznala, okruška pa po celem tednu ni bilo niti enega! Ne pomnim, kdaj sem nazadnje imela en lak gor od ponedeljka do petka

Profile photo of Amarena
    Amarena
    Član

oh komaj čakam..danes ali pa jutri pride na vrsto :manicure:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Amarena, tale je pa pri tebi res dosti bolj živ kot pri Nati (slikco sem si pogledala pod odtenek dneva).
    Meni se je isto zgodilo pri Essence Object of Desire – pri Nati je bil simpatičen nežko, :lol1: ko sem si ga nabavila jaz je pa postal pravi živahen :devil:

Profile photo of Amarena
    Amarena
    Član

ja tale je prava baraba :devil: lohka bi ga dala med kako neon kolekcijo pa verjetno noben ne bi opazil razlike

priznam, Natijina verzija mi je bolj všeč :ermm:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Tud meni pri Object of desire :lol1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

za Object of desire ne dam roke v ogenj, da moja slikca prikazuje realno barvo, ampak tale Colorama fotka mi je pa kar uspela. Dejansko je nek živ rozek s takim pridihom korale, da ni več roza roza :lol1: ne maram prav roza lakov. Jao, pri opisovanju barv sem res mrzla :lol1:

je pa ful živ ta lak – saj je tudi na fotki ful živ, a ni?

Profile photo of kvacka
    kvacka
    Član

Hmmm, meni pa izgleda čisto oranžen tale lakec, nič roza…
    Živ pa je!
    In vedno lepši, hihi! :wink1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico