MAYBELLINE Pure Make-Up – tekoči puder

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za obraz MAYBELLINE Pure Make-Up – tekoči puder

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 7 let, 5 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

Vir

Tekoči puder za mešano/mastno kožo.

Obljube proizvajalca:
    Inovacija: Puder v gelu, ki vsebuje več kot 50% čiste vode – ne maši por – za naraven, mat izgled.
    • vsebuje več kot 50% čiste vode in koži tako podari prijeten svež in hladilen občutek
    • lahka kremna tekstura zanesljivo prekrija nečistoče in ustvari naravni mat videz
    • obogaten s kamilico in aloe vero, zato pomirja občutljivo kožo – make-up, ki je dober za vašo kožo

Sestavine: aqua/water, cyclopentasiloxane, glycerin, titanium dioxide, propylene glycol, kaolin, polyacrylamide, silica, phenoxyethanol, c9-15 fluoroalcohol phosphates, c13-14 isoparaffin, aluminum hydroxide, methylparaben,
    laureth-7, tocopheryl acetate, polymethyl methacrylate, sodium c8-16 isoalkylsuccinyl wheat protein sulfonate, dimethiconol, ethylparaben,
    biosaccharide gum-1, propylparaben, isobutylparaben, chamomilla recutita/matricaria extract, aloe barbadensis/aloe barbadensis leaf
    extract [+/- ci 77891/titanium dioxide, ci 77492, ci77499, ci 77491/iron oxides, mica, ci 42090/blue 1].

Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

Moje mnenje:
    – zelo slaba izbira odtenkov (meni so vsi pretemni – že spet)
    – zelo slaba prekrivnost (če imate težave z mozolji, sploh ne priporočam, ker pomanjkljivosti niti malo ne skrije)
    – sprva sicer res ustvari mat videz, toda že čez dobri dve uri se moja koža sveti, kot da bi jo namazala z oljem, kljub temu, da puder fiksiram še s pudrom v prahu
    – zdi se mi tudi, da mi maši pore
    – razmaže se lepo
    – cena je ugodna

Meni izdelek sploh ni všeč in ga gotovo ne bom več kupila (morda nekoč, ko bom imela brezhibno polt :roll: ).

2/5

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ta puder je bil dolgo časa moja stalnica.

Imam mastno kožo in ta puder je na osnovi vode.
    Meni je bil všeč. Mojih por ni mašil. Nanašal se je fajn. Tudi odtenek sem našla kar pravi, ki mi je odgovarjal.
    Sedaj ga ne uporabljam več, ker sem odkrila druge pudre, vendar menim, da je to dober tekoči puder.

Cena ni pretirana; mislim, da okrog 6 evrov.
    Embalaža je tuba, iz katere je enostavno doziranje.

Splošna ocena:
    4/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico