MAYBELLINE – Dream Satin Liquid

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za obraz MAYBELLINE – Dream Satin Liquid

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Fleur Fleur 6 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Fotografijo in sestavine je prispevala *Fleur* :flower2:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Nad tem pudrom sem popolnoma navdusena :dance1:

Embalaza je steklenicka s pumpico, ki omogoca enostavno doziranje, super je tudi za transport saj je zelo kompaktna.

Puder je srednje goste konsistence, izredno lepo mazljiv, enostaven za nanasanje in kar nekaj casa po nanosu omogoca popravke.
    Je srednje prekriven, jaz ga uporabljam tako:
    – potisk do polovice, ce zelim res lahko prekrivnost (izenacitev tena, rdecica)
    – potisk do konca, ce zelim srednjo prekrivnost
    – dvakratni nanos (po en potisk) ce zelim dobro prekrivnost

V bistvu kar ne morem verjet kako dober puder je to, saj ze ob nanosu polovice potiska (pumpice) pricara nenormalno lepo kozo, pore se ne vidijo, ten je izenacen, lepo prikrije manjse podocnjake, ogrce, mozoljcke itd. videz je resnicno air brushed.

Imam mesano kozo z izsuseno povrhnjico zato se mi marsikateri puder vseda na dlacice ali pa me po njem zateguje, pri tem teh problemov nimam, saj res fantasticno sodeluje z mojo kozo in jo naredi enostavno popolno, kot iz reklame, taksnega ucinka na moji kozi ni imel se nobeden drug puder, tudi tisti najdrazji ne.

Na izbiro je dokaj malo odtenkov, za zelo svetle verjetno ne bo nobeden dovolj svetel, sama uporabljam odtenek Sand, ki je popoln match z mojo poltjo.

Puder da dewy finish, ki ga sama obozujem, ce pa zelim bolj mat finish uporabim cez se matirni puder/puder v prahu/mineralca.

Obstojnost je dobra, meni zdrzi na obrazu cel dan.

Zadnje leto sem uporabljala skorajda izkljucno mineralce, pred tem pa ogromno high end pudrov (dior, chanel itd.) in tale maybelline prekasa marsikaterega, res sploh ne znam opisat kako navdusena sem nad njim, kako super se razmaze in kaksno fantasticno popolno kozo mi naredi, kot da bi mi jo obdelal s photo shop-om.

Primeren bo za suho, normalno in mesano kozo (pri mesani bo verjetno potrebno uporabit se puder v prahu), za mastno pa nazalost po mojem mnenju ne bo.

Cena je okoli 8€ v DMu, kar je za tako krasen puder vec kot ugodno in res vsem priporocam, da ga sprobate, ce le najdete odtenek zase, saj gre po mojem mnenju za enega izmed najboljsih drogerijskih pudrov, ki so trenutno na trziscu, predvsem zato, ker res naredi popolno kozo, se ne vseda v pore in se popolnoma nic ne vidi, da si sploh kaj namazan.

Zagotovo moja stalnica! Priporocam!

Profile photo of nuuush
    nuuush
    Član

Puder sem kupila na hitro, zato ni bil najbolj posrečen nakup.
    Presenetljivo mi odtenek ustreza perfektno, kar se mi redkokdaj zgodi. Res pričara tak “air-brushed” efekt in prekrivnost je tudi srednja, če ne že kar dobra. V vsem se strinjam s predhodnico, s to razliko, da je meni zeloo mašil pore. V enem dnevu sem dobila ogromen izbruh navadnih in podkožnih mozoljev, tako da nakupa žal ne bom ponovila, ker je drugače dober izdelek.

Ocena: 2/5

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Tale puder sem “podedovala” od prijazne arsovke, tako da cene ne vem. Mi je pa embalaža zelo simpatična, sploh doziranje na pumpico.

Odtenek mi presenetljivo zelo odgovarja. Nanos se mi zdi otročje lahek, sama ga nanašam kar s prsti, ker se mi zdi da imam tako največ nadzora nad nanosom. Lepo se porazdeli po koži, všeč mi je ker ima tak kremast občutek ob nanašanju.

Ten lepo izenači, kakšne hujše rdečice s tankim slojem sicer ne prekrije, reši pa težave z velikimi porami in podobno. Še vedno pa lahko nanesemo dodaten sloj, kar nudi še boljšo prekrivnost.

Puder po nanosu ne nudi maskastega občutka, pa tudi zgleda ne tako. Imam mešano kožo, pa mi na nobenem predelu obraza puder ni povzročal težav. Res pa je, da ga moram vsakih nekaj ur na T predelu utrditi s pudrom v kamnu. Na splošno pa je obstojnost kar dobra. Edino, kar me moti je, da se prelahko obriše z obraza, torej hitro kje pustim svojo sled, če nisem pazljiva, ali pa si ga obrišem z obraza.

Dam mu 4/5, nakup pa bom skoraj zagotovo ponovila.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico