MAYBELLINE – Dream mousse concealer

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za obraz MAYBELLINE – Dream mousse concealer

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Kiwi Kiwi 6 let, 7 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Kiwi
    Kiwi
    Udeleženec

MAYBELLINE – Dream mousse concealer

Profile photo of Kiwi
    Kiwi
    Udeleženec

Moj najljubši korektor!
    Uporabljam ga že zelo dolgo, imam že drugi lonček. Poraba je res minimialna in res dolgo traja, da ga zmanjka (leto ali več).
    Uporaben je tako za podočnjake, kot tudi za ostale nepravilnosti. Všeč mi je ker je dobro prekriven in zato je že manjša količina izdelka dovolj za prekrivanje.
    Je penasto-kremaste teksture. Ni masten a tudi ne presuh – ravno pravšnji. Zato bi verjetno bil primeren za vse tipe kož. Sama ga nanašam kar s sprsti, ker se mi zdi tako najlažje.
    Nahaja se v majhnem lončku (pomanjšana verzija pudra dream matt mousse), kar ni najbolj higienično, a verjetno bi morali spremeniti tudi sestavo, če bi želeli spremeniti tudi embalažo.
    Pri nas ga še nisem zaseledila, svojega sem kupila v Avstriji, kjer ga držijo povsod, kjer imajo maybelline. Izbira odtenkov je super, saj se najde odtenek tudi za zelo svetlopolte. Ponavadi vzamem najsvetlejši odtenek, tu pa mi je bil ta celo prevetel.
    Cena nizka, za tak izdelek bi bila pripravljena odšteti tudi več.

Priporočam!

5/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico