MAYBELLINE – Define-A-Lash Volume

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči MAYBELLINE – Define-A-Lash Volume

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Dreamer Dreamer 6 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki

MAYBELLINE – Define-A-Lash Volume

Define-a-lash maskaro sem kupila čisto po naklučju že dolgo nazaj v DM, ko so se še zbirale zvezdice in je bila v knjižici bonov. :lol1: Cena se mi zdi da je okoli 7€. Krtačka je zelo upogljiva in plastična. Ta maskara je meni osebno ena boljših, saj vedno iščem maskaro, ki trepalnice zelo podaljša – in ta jih zelo! Lahko se celo primerja z Max Factorjevo Masterpiece, ker jih obe krasno podaljšajo, ampak je ta cenejša.

Embalaža je valjasta in prav cute roza barve. Maskara trepalnic ne zlepi, lepo jih loči in podaljša. Z krtačko se super namažejo še spodnje trepalnice, ki jih tudi zelo podaljša, kar pa je meni zelo všeč, saj več časa namenim spodnjim trepalnicam – morajo biti dooolge. :thumbsup:

Ker vedno rada preizkušam nove maskare, bo verjetno spet prišla na vrsto šele, ko sprobam še ostale, ki me mikajo. :lol1:

5/5

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Hmmm, zakaj sem kupila to maskaro? Po forumih sem brala super oh in sploh ocene o zeleni Define-a-lash maskari, pa je nikoli nisem kupila zaradi naravnost grde embalaže (ne vem kaj je s tem Mejblinom, da dela tako nagravžno kičaste embalaže maskaram – rumena Volume collosal zmaga :hairup: )

potem je prišla ven nova, ‘volume’ roza različica – ker se mi je embalaža zdela sprejemljiva, sem jo kupila (nisem frik na embalaže, načeloma mi je vseeno kakšne so, ampak teh kičastih zadev pa res ne morem videt).

Razočaranje na celi črti – meni je ta maskara primerljiva zgolj z Essence maskarami. Trda plastična krtačka, ki trepalnice zgolj razčeše in obarva, ne da jim pa nobenega volumna, niti jih ne podaljša.

Imela sem jo že nekaj časa nazaj, niti ne vem ali sem se prisilila in jo porabila ali sem jo vrgla stran (verjetno sem jo vrgla stran, ker maskara pa res mora imet učinek!)

Mogoče bo ok za tiste, ki imate že po naravi močne, dolge in uvihane trepalnice ali za tiste, ki imate rade res diskreten MU

mene ni prepričala

1/5

Profile photo of Dreamer
    Dreamer
    Član

kupila sem jo čist po naklučju, maskara mi je zelo všeč, mi podalša trepalnice, ne dela grudic in men je res super
    5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico