Maybelline

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LIČILA Maybelline

Ta tema vsebuje 7 odgovorov, ima 7 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of purple_rain purple_rain 2 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

če še morda koga zanima odgovor na vprašanje v zvezi z balzami maybelline baby lips – če bodo pri nas na voljo:
    Najlepša hvala za Vaše povpraševanje.
    Lahko vam potrdimo, da Maybelline baby lips balzami, žal niso dostopni na slovenskemu trgu.

..iz tega sicer ne razberem, če je šansa da bodo pri nas v prodaji.

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Aaaa, po moje jih ne bo … never. :verymad:

Škoda.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

hmm, ja, meni se je tudi “tako bralo” :ermm:
    jaz bi sprobala najbolj rdeče obarvanega

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

Meni se zdi tako krivično, Maybelline je dobra firma, ma v tujini po 2x večja stojala od naših, pa super stvari imajo, isto Revlon ampak mi jih pač ne dobimo, ker smo kao premali trg. Ja potem jih pa naj majnše število uvozijo ane, tega jaz nikoli ne bom razumela, obravnavajo nas kot neke zahojene kmetavzerke, ki ne sledijo trendom. Že pridno šparam, bom od zdej naprej sam še v Avstriji in Italiji kupovala, ker je boljša kvaliteta in ponudba.
    A kater ve, če so v Avstriji?

Se opravičujem ker sem malo OT

Profile photo of RoseRose
    RoseRose
    Član

Ja žal najboljših produktov Maybelline pri nas nimamo. Njihov brow pencil Define-a-brow je ful popularen na makeupalley – pri nas nimamo, niti v Nami kjer imajo se mi zdi največje stojalo kar sem ga videla pri nas. Njihov gel eyeliner (ki je res dober) – nimamo. Maskara Lash discovery – nimamo. Maskara full n’ soft (še en makeupalley favorite) – nimamo. No vsaj Great lasha ne prodajajo več se mi zdi.
    Da ne omenjam da je Fit me puder (no, cela Fit me linija) prišel ven že vsaj eno leto nazaj, v Avstriji sem ga že videla par mesecev nazaj pri nas pa še vedno Affinitone ponujajo.
    Tudi šminke ponujajo vedno ene in iste barve, ful popularne barve Coral crush pri nas sploh ni (imamo samo coral pop) v Los Angelesu sm jo pa v vsaki zakotni trgovini vidla. Tudi te Pop sticks šminke ki smo jih nedavno dobili so v bistvu že lanska izdaja in sumim da ostanki.

Da niti ne začnem o Revlonu ali Wet n wild… :think: Sej razumem da Evropa malo zaostaja za USA ampak če imata Italija in Avstrija pa res ne razumem zakaj ne še mi.

Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

Waw,več kot leto dni so rabili baby lipsi za najt svojo pot v Slovenijo..Kaki se vam pa zdijo?Kar berem po blogih so ocene zelo deljene,od zelo dobrih do slabih.. :blush1:

Kar se pa tiče Fit me pudra..Jaz sem ga kupila v Italiji par mesecev nazaj in mi je ful všeč..Po moje bo čez kako leto tud v Sloveniji.. :ermm:

Profile photo of nejko
    nejko
    Udeleženec

^Meni je čisto povprečen baby lips, ni slab, zelo dober pa tudi ne :))

Profile photo of purple_rain
    purple_rain
    Udeleženec

Mene bi zanimalo probat njihov “baby skin” primer.. zgleda obetavno.
    (verjetno da bi se ga dalo prek neta dobit, ampak nisem še čist resno odločena in zavezana k nakupu :lol1:)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico