MAX FACTOR – Natural Minerals Foundation

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za obraz MAX FACTOR – Natural Minerals Foundation

Ta tema vsebuje 5 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of romanab romanab 5 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Fotografijo je prispevala chocolate88 :flower2:

Profile photo of Biba
    Biba
    Član

Jaz sem ga kupila (in ponesreči vzela pretemen odtenek :verymad: ).

Čopiček je zelo mehak, puder prijetnega vonja se z njim lepo nanaša. Totalen minus pri tem pudru oz embalaži pa mi je SITO; mogoče sem štorasta ampak res ne vem kako naj puder drugače natresem na čopič če ne skozi sito :)) pri tem pa mi puder leti vse naokoli saj je nemogoče da bi pristal samo na čopiču.

Sam videz pudra na koži je izjemen, kot da ne bi imela ničesar. Ne čuti se ga, videz pa je zelo, zelo, zelo naraven. Dlačic ne poudari in se lepo zlije s celim obrazom.

Primeren je za tiste, ki si želijo rahle prekrivnosti oz samo dodelati svoj videz, nanesti ta puder čez tekočega.

Ocena: 3.5/5 (zaradi embalaže, ki je tudi nasplošno precej trapasta)

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Tale puder sem kupila takoj, ko je prišel na trg. Žal mene ni prepričal. Štorasta je že sama embalaža, saj puder težko dobiš na čopič. Tudi sam puder ni izpolnil mojih pričakovanj, saj je primeren samo za kožo brez pomanjkljivosti. Jaz mu dajem minus tudi glede prekrivnosti, saj vsaj pri meni ne prekrije nobene nepravilnosti, torej por in nekoliko rdečine.

Zato mu dajem oceno 2/5.

Tale mineralni puder sm kupila, ker sm se naveličala tekočih pudrov. Najprej sem bila zelo skeptična, kako se bo obnesel, ampak me je presenetil. Embalaža je plastična, valjasta sestavljena iz dveh delov. Zgoraj je čopič, ki je namenjen nanašanju, spodaj pa mineralni pudr z majhnim sitom za lažje doziranje. Glede na to, da je embalaža majhna, je zelo nepraktična za uporabo, saj s čopičom poberem preveč pudra, saj se ga ne da lepo razporediti po čopiču, pa tudi dosti mi ga pade vn iz embalaže. Ponavadi stresem količino na pokrovček od pudra v kamnu, ki je večji in nato lepo s čopičem poberem željeno količino ter tudi nanj stresem odvečno količino.

Imam ga v odtenku Bronze, ker sm hodila v solarij in bila malo bolj temna. Trenutno mi je malo pretemn, bo pa pomoje primeren za poletje. Njegov nanos je enostaven, čopič solidno opravi svojo nalogo. Puder daje naraven videz, je rahlo prekriven, meni prekrije rahlo rdečico in majhne mozoljčke. Res me je navdušil!

Če se pa z njim napudram po vratu, pa me vrat začne zelo srbeti, zato ga po vratu več ne uporabljam. Mogoče pride še gdaj na vrsto, ampak trenutno imam še za porabiti BP puder.

4/5

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ta puder sem si nabavila, ker sem imela priložnost ga dobiti za polovično ceno. :dance1:

Nad njim nisem navdušena. Puder je zelo težko dobiti na čopič, precej se ga potresa naokoli in na čopiču ga ostane bore malo. :confused: Čopič, ki je priložen ima zelo trde ščetine in je puder težko enakomerno porazdeliti po obrazu.

Puder je srednje prekriven (za zakritje večjih nepravilnosti na koži vsekakor ni).

Izbira odtenkov je bolj slaba in mislim, da sem tudi sama izbrala napačen odtenek. :think:

Nakupa ne bom ponovila, ker za takšno ceno lahko dobim kakšen bolj soliden puder.

Splošna ocena: 2/5

Profile photo of romanab
    romanab
    Udeleženec

Tale puder sem dobila po nakljucju ob nakupu MF pudra kot darilo.
    Imam ga v odtenku bronze, kar je primerno za mojo polt edino poleti ali pa kot rdecilo za licka.
    Meni ni ta puder nic posebnega, saj ni prekriven, meni pride edino v postev za zagorel videz, copic mi je v redu, nanos pa otezen zaradi sita. Prirocen je v tem, da se ne pitim tako zelo v obraz, saj rahlo matira.
    Nakupa pudra ne bi opravila, saj obstajajo boljse zadeve za mojo kozo nagnjeno k nepravilnostim.

Ocena -3/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico