MAX FACTOR – Miracle Touch Liquid Illusion Foundation

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za obraz MAX FACTOR – Miracle Touch Liquid Illusion Foundation

Ta tema vsebuje 6 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of romanab romanab 5 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Opis izdelka:
    Max Factor kremna podlaga.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Ok puder. S tem, da ga ne bi vec kupila. Imela sem ga pred nekaj casa in mi ga je tako hitro zmanjkalo, da sem sla vsak mesec po novega, ene tri mesece tako.

Na zalost ga je notri zelo malo, pa se tista prilozena gobica je bolj kot ne pozresna.
    Puder je kremast, dokaj obstojen.

Kaj vec se pa ne spomnem, ker je minilo ze precej casa.
    Vem, da mi je bil vsec, je pa v blazno neprijazni embalazi.

Tako da dobi 2/5.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

dokler sem še uporabljala klasične pudre, sem imela na splošno najraje Max Factorjeve…nisem prepričana da zaradi kvalitete, mislim da predvsem zato, ker so mi odtenki ustrezali.

Tale Miracle Touch je bil definitivno najboljši med MF pudri in vsemi ostalimi, ki sem jih sprobala (v tem cenovnem razredu).
    Lepo je prekrival, struktura je bila super, lepo je bil mazljiv, precej prekriven a še vedno je dal dokaj naraven videz…skratka v redu puder.
    Motilo me je isto kot tigico – porabila sem ga natanko v enem mesecu!!! vsak mesec kupovat nov puder pa ni ravno v mojem interesu…

na srečo sem po ene 4ih mesecih in 4ih škatlicah odkrila mineralne pudre, katerim klasični ne sodijo niti do gležnjev…trenutno me kar stiska pri srcu, ko gledam sestavine tega mojega bivšega najljubšega pudra

aja, še to me je motilo, da mi odtenek ni čisto ustrezal – sem morala mešat dva.

skratka vse tiste, ki prisegate na klasične pudre, morate tega sprobat, jaz pa ga verjetno ne bom kupila nikoli več (vsaj dokler so na tržišču mineralni)

3/5

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Puder sem uporabljala preden sem zacela uporabljati mineralne pudre in bil je eden izmed mojih najljubsih.

Embalaza je lepa, plasticno-steklena posodica z dvojnim odpiranjem, na eni strani je puder, na drugi pa gobica za nanos (ki za nanos ni ravno najboljsa). Doziranje je enostavno, dokaj nehigienicno, vendar glede na to da gre za kremni puder kaj dosti drugacno ne more biti.

Vonja se ne spomnim vec dobro, tako da verjetno ni bil motec.

Je goste, kremaste teksture, ob stiku s kozo se res skorajda spremeni v tekoci puder in se izredno lepo razmaze. Nanasala sem ga s copicem, vcasih pa tudi kar s prilozeno gobico (ce sem copic pozabila doma).

Je nekje srednje prekriven, z dodatnim nanosom lahko prekrivnost izboljsamo, pa se vseeno ne ustavrja maskastega videza.

Imam mesano kozo, kot podlago sem uporabljala essential care vrtnicno kremo in v tej kombinaciji se je super obnesel. Naredi lep, zameten finish (ne dewy niti mat), jaz se nisem svetila niti po parih urah, verjetno se bi na kaksni mastni kozi slabse obnesel oz. bi se hitro zacela svetit.

Na obrazu mi je zdrzal cel dan, se mu je pa proti veceru ze poznalo, da danos ni svez in je malo bledel. Dlacic mi ni poudaril in ni dajal pudrastega videza.

Porabi se ga kar hitro (sama sem ga imela za pr. 2 meseca).

Odtenkov ni ravno ogromno, sta pa vsaj dva (po spominu) dokaj svetla, vendar za res zelo svetle verjetno pravega ne bo.

Cena je okoli 13€, kar je glede na kvaliteto, finish in obstojnost v tem cenovnem rangu po mojem mnenju upravicena cena, je pa res da se ga hitro porabi. Vsekakor gre za enega boljsih pudrov v tem cenovnem rangu, tako da priporocam vsem, ki uporabljate ˝obicajne˝ pudre in nimate pretirano mastne koze.

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Kar nekaj časa je bil ta puder moja stalnica…Je izredno lepo mazljiv, dokaj dobro prekrije in da mat videz. Koža po nanosu izgleda odlično. Tudi obstojen dovolj. Porabi se ga zelo malo in tudi sam nanos je enostaven, kar mi zelo paše, saj se mi vedno mudi. Uporabljam ga predvsem v zimskem času, ker poleti raje posegam po minaralnih pudrih v prahu.

Moja ocena: 5

Profile photo of ena
    ena
    Član

Tole je eden mojih najljubših pudrov, uporabljam pa ga le občasno. Kadar potrebujem zares popoln make up.
    Najbolje se obnese nanašanje s prsti, tapkanje. Najprej nanesem vlažilno kremo, nato tale puder, potem pa fiksiram še s par potegi čopiča s pudrom v prahu ali bronzerjem. Ob nanašanju s prsti je tudi poraba izredno majhna, na obrazu pa ne ustvari nobene maske, temveč popoln naraven izgled. Najbolje se na moji polti obnese, če skombiniram dva odtenka in sicer 045 almond ter 075 golden.
    Gobica, ki je priložena, je za nanašanje popolnoma neuporabna.
    Morda bi se obnesel tudi čopič, nisem še poskusila, ker sem zase že odkrila idealen način.
    Mozoljev mi ne povzroča, por ne maši, sveti se koža tudi ne- pa imam nagnjen T predel k mastni. Prav tako ne ustvari težkega občutka utrujenosti na obrazu.
    Cena je okoli 13 €, kar je precej, vendar je tudi poraba pri meni zelo majhna, tako da ga bom kupovala tudi v prihodnje.

Profile photo of romanab
    romanab
    Udeleženec

Najbolj (od vseh mnenj) se strinjam z mnenjem od ene.
    Sama ga uporabljam le pozimi, ko potrebujem boljso prekrivnost.
    Na kozi je po uporabi pudra obcutek svileno gladke koze.
    Sama sem ze porabila kar nekaj teh pudrov predvsem na zacetku zaradi pozresne gobice. Osebno mi je dosti boljsi nanos s prsti, ker se porabi zelo majhna kolicina pudra- vendar se vseeno porabi prej, kot klasicni pudri in ni videza maske ter crt, kot pri nanosu z gobico, seveda pa si ga dosti natancneje nanesem, sploh v predelu obrvi.
    Od vseh MF pudrov mi je tale najljubsi. Koze mi ne masti in ne masi por, po nanosu kreme pocakam kaksno minutko pa je. Primerja bi potrebno nanasati, vsaj v mojem primeru ne, niti nisem opazila razlike pri uporabi primerja oz.brez- uporabljam MUF bazo/ primer.

Ocena 4,5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico