MAX FACTOR – Masterpiece Max

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči MAX FACTOR – Masterpiece Max

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Fleur Fleur 5 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki

MAX FACTOR – Masterpiece Max

Maskaro sm kupila prejšnji mesec v drogeriji TUŠ, saj je bil zanjo 50% popust (TUŠ Klub). Ker sem Masterpiece maskaro že imela, sem želela sprobati še to. Embalaža je enaka kot zlata maskara Masterpiece, le da je ta v črni barvi okrašena z zlatimi detajli. Zanjo sm odštela zaradi akcije nekaj manj kot 6€. Imam jo v črnem odtenku.

Ta maskara trepalnice zelo podaljša in je takoj postala ena izmed mojih najljubših maskar. Krtačka je plastična, ki omogoča enostaven nanos maskare za zgornje in spodnje trepalnice.

Upam, da je ne bo tako hitro zmanjkalo kot navadno Masterpiece.

5/5

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Tudi jaz sem maskaro kupila v Tuševi akciji, ampak imam z njo drugačne izkušnje.

Trepalnice mi zlepi, zaradi male krtačke pa mi nanos ne gre najbolje. Ko maskaro enkrat nanesem, jo potem s krtačko težko porazdelim oziroma trepalnice razšečem, da se ne bi sprijele. Res pa je, da mi trepalnice podaljša, kot redko katera druga maskara. Žal mi jih popolnoma nič ne priviha. Je pa krtačka zaradi majhnosti zelo primerna za nanos na spodnje trepalnice.

Nakupa ne bom ponovila. Ocena 2/5

Profile photo of Chanel
    Chanel
    Udeleženec

Tale maskara mi je bila zelo všeč, dokler nisem odkrila Fals Lash.
    Krtačka pri tej mi je bila zelo všeč, da nima nabasanih ščetin.
    Embalaža je lepa, z zlatimi detajli.
    Moje trepalnice je ta maskara lepo poudarila in podaljšala. Za večerni MU sem nanašala več plasti (ponavadi 3).
    Nakupa ne bom ponovila, ker mi Fals Lash bolj ustreza.
    4/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico