MAX FACTOR – 2000 Calorie Dramatic Look

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči MAX FACTOR – 2000 Calorie Dramatic Look

Ta tema vsebuje 7 odgovorov, ima 7 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of romanab romanab 5 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

Maskara 2000 Calorie je edinstvena na trgu, saj trepalnice tako zgosti kot podaljša, ter je še vedno eden od najbolje prodajanih proizvodov v svojem cenovnem razredu. Sestava maskare je protialergenska, kar pomeni, da ne draži oči.

vir

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

K tej maskari se vračam znova in znova :)

Trepalnice naredi goste, jih podaljša, odebeli, lepo se nanaša, jih ne zlepi…
    Embalaža ni nič posebnega, pač klasika :) tudi krtačka nima kakšne posebne oblike.
    Cene nevem točno, mislim, da stane okoli 10 evrov kar se mi ne zdi veliko, sploh če pogledamo kvaliteto. Sama jo imam za več mesecev. Res je, da je ne uporabljam vsak dan, ampak poraba je res minimalna.
    Kar se mene tiče, sem z eksperimentiranjem pri maskarah zaključila in bom kupovala samo še to, ker mi res ustreza. Mogoče kdaj še kakšno drugo Maxfactorjevo, ker mi je ustrezala tudi Masterpiece Max.

Ostaja moja stalnica :)

ocena: petica

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Sicer mi je ta maskara ljuba, vendar mi je Masterpiece Max bolj všeč, False Lash pa itak. Moje trepalnice so tanke, redke in neopazne. Največji problem pri tej maskari je ta, da se prehitro posuši in postane grudičasta, zlepi trepalnice. Preden se to zgodi pa je rezultat zelo dober. Sama ebalaža mi deluje malo starinsko, drugače pa opravlja svojo nalogo. Še ena stvar, ki je ne maram je to, da krtačka ni gumijasta-se mi zdi, da bi bil učinek z gumijastko krtačko boljši. Kupila je verjetno ne bom več, mi je False Lash veliko bolj všeč.

Ocena 3/5.

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Včasih je bila moja stalnica, medtem sem pa že našla drugo, ki jo naravnost obožujem :cool:
    Trepalnice podaljša, jih ne zlepi in se ne packa.

4/5

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sem poskusila tudi to maskaro, ker me je zanimalo zakaj ima tako krasno oceno.
    Ampak resnicno, maskara me je razocarala. Nic posebnega ni.

Trepalnice mi je podaljsala, ni mi dodala nobenega volumna in mi jih je nekoliko zlepila.
    Zal me ni prepricala, ampak na sreco sem jo lahko dala naprej sestri.

Cena je bila v akciji priblizno 9€, sicer je cca 13€.

1/5

2000 kalorij sem kupila zaradi priporočila prijateljic, ker so bile nad njo navdušene. Cena je solidna, pod 10€, kupila sem jo v DM. Embalaža je valjasta, krtačka srednje velika z gostimi ščetinami.

Gre za eno boljših maskar, ki da tepalnicam volumen in podaljša. Še posebej je super, ko se malce posuši, ker je nanos enostavnejši. Ob nepazljivem nanosu se lahko kaj hitro zgodi, da zlepi trepalnice. Po nekajkratni uporabi sem krtačko malce privzdignila, da mi jih je maskara še malce privihala. Odstranjevanje ni težavno, maskara se ne paca, na trepalnicah ostane ves dan.

Maskaro bom verjetno še kupila, ampak trenutno raje posegam po maskarah z gumijasto krtačko.

4/5

Profile photo of Chanel
    Chanel
    Udeleženec

Ta maskara me je razočarala.
    Trepalnice mi zlepi, čez nekaj časa se mi začne svaljkat in odpada.
    Nanašala sem jo kot vse ostale maskare.
    Krtačka mi ni všeč, imam raje plastične.
    Nakupa ne bom ponovila.
    1/5

Profile photo of romanab
    romanab
    Udeleženec

Tale maskara je bila moja stalnica zelo dolgo casa- vse do odkritja Helena Rubienstein.
    Primerna je za bolj naraven videz oci in ne daje videza umetnih trepalnic. Trepalnice lepo privzdigne in jim da rahel volumen. Potrebna je pazljivost pri vecx nanosu maskare, da ni videza zlepljenih trepalnic.
    Cena je zelo ugodna- 5€, velikokat je tudi kot darilo ob nakupu kaksnega darilnega pakiranja.
    Priporocam vsem, ki zelite naraven videz pri licenju, ni pa za tiste, ki imate zelo redke trepalnice, saj jihne odebeli tako zelo in za extra videz podaljsanih trepalnic.

Ocena + 4/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico