Maslo za telo

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA TELESA Maslo za telo

Ta tema vsebuje 247 odgovorov, ima 45 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of junija junija 4 let, 1 mesec nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

..da obnovim..moj trenutni BB je kakavov Balea- na meni razvije lep topel, neprehrambeni vonj. Poleti BB ne uporabljam veliko..čas za njih pri meni prihaja s centralno kurjavo :P

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Jaz BB-je uporabljam skoraj čez celo leto. Poleti kombiniram z losjoni.
    Trenutno imam v uporabi Balea kakav in jagoda.
    Čakajo me pa še TBS Satsuma in granatno jabolko :dance1:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Kaj pa Organique? :devil:

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

:scared: kako sem pa lahko na ta dva pozabila :P

No, imam še 2 od Organique, insicer grenivka&lan, grenivka&vanilija. Oba noro lepo dišita.

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Uf, tudi jaz imam nekaj BB v uporabi.

TBS Grenivka, Papaja
    Organique Grenivka&Lan, Jagoda
    Hawaian Tropic Lime Colada (zelena posodica), Luxury BB (roza posodica)

Uporabljam jih pa čisto po potrebi. Kože sicer nimam pretirano suhe, a so mi vonji tako božanski, da jih imam verjetno že zaradi tega :blush1:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jaz preferiram Balea BB kokos in kakav. :thumbsup:

Profile photo of Andreja
    Andreja
    Udeleženec

Moj trenutni BB je kakavov – od Ziaje.

Ful lepo diši; sezona BB pa tudi pri meni traja celo leto… :lashing:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Jaz imam poleti takšno vročino v stanovanju, da se spečem, če si še BB namažem :devil:

Profile photo of Andreja
    Andreja
    Udeleženec

Jaz imam pa konstantno suho kožo; od pomladi do zime… No, pozimi je pravzaprav ultra izsušena… :think2:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

jaz tut obožujem body buttre…predvsem za noge, ker imam tam grozno izsušeno kožo…pa tut zarad vonja, seveda :)

imam pa naslednje trenutno (tu maač):
    – TBS Breskev
    – TBS Satsuma
    – TBS Jagoda (ti so vsi super in jih šparam :))
    – Balea Oliva (ga že zmanjkuje)
    – Balea Kakao (meni osebno preveč prehrambeni vonj…za pojest, ne za na kožo)

najboljši mi je bil pa Balea Aloe Vera, ki se ga ne dobi več…demet

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Jaz sem si pa danes privoščila Baleino Melono :))

Drugače mi je pa zadnje mesece od vsega daleč najljubši Subrinin BB Nourishing, jogurt in pšenični proteini. Vonj je ful prijeten, nič jogurtast, ne vem, s čim je v resnici odišavljen ta BB.

Profile photo of Katja
    Katja
    Član

Danes sem ugotovila, da imam samo še Balein kakav BB. Mašinca bo treba v nabavo. :naughty:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

@Saša wrote:

..Drugače mi je pa zadnje mesece od vsega daleč najljubši Subrinin BB Nourishing, jogurt in pšenični proteini..

Če boš kdaj imela čas za napisat sestavine..se priporočam :flirt1:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Subrina Bogata krema za telo jogurt & pšenični proteini – sestavine:
    Aqua, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Sorbitol, Diacaprylyl Carbonate, Isopropyl Myristate, Butyrospermum Parkii, Theobroma Cacao, Octyldodecanol, Dimethicone, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Propylene Glycol, Yogurt, Hydrolyzed Wheat Protein, Parfum, Acrylates/C 10- 30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide.

Sicer ne opravlja srbečice, ki sem jo omenjala v neki drugi temi, mi je pa všeč, ker navlaži in se hitro vpije, kar mi je še posebej všeč po jutranjem tuširanju, ko se mi vedno mudi in takoj po mazanju smuknem v službena oblačila.

Res mastne zadeve (zelo všeč mi je Niveino mleko za zelo suho kožo) uporabim zvečer pred spanjem.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Hvala :flower3: ..tudi glede na sestavine zgleda vlažilen in za BB ne preveč ´masten´

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico