Maske za obraz

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OBRAZA Maske za obraz

Ta tema vsebuje 35 odgovorov, ima 14 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 1 leto, 4 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of nejka
    nejka
    Član

viewtopic.php?f=71&t=501
    Nati, to je pa kot naročeno! Masko sem že neštetokrat držala v rokah..pa sem si vedno premislila. In to izključno samo zaradi karitejevega masla, ki ga je not kar nekaj, meni pa ne naredi dobro. Ker mislim, da imava kar podobno kožo, bom poskusila!
    Hvala :flower2:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

ja meni res noro lepo nahrani kožo, ni mi pa še nikoli povzročila kakih mozoljev al pa kej podobnega. Pa karitejevo maslo je šele nekje na desetem mestu…pomoje bi ti maska vseeno ustrezala. Preizkusi, res :)

Profile photo of nejka
    nejka
    Član

Bom :yes:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

sem prepričana, da ti ne bo žal :thumbsup:

Profile photo of nejka
    nejka
    Član

Bom poročala…če mi slučajno ne bo odgovarjala, jo dobiš ti :wink1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

hehe zmenjeno :dance1:

Profile photo of Plain Jane
    Plain Jane
    Član

Katere maske kaj uporabljate? Jaz iščem eno dobro čistilno. Odločam se med Nuxovo Aroma-Perfection in Antipodes Aura Manuka Honey Mask. Verjetno bom kar slednjo, je tudi cenovno (glede na količino) ugodnejša.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

si slučajno preizkusila zgoraj omenjeno?
    jaz že kar nekaj časa nisem kupila maske, ker vedno kje dobim kakšen tester in sem s tem sproti založena.

Plain Jane
    Član

Ne, ker sem se totalno zaljubila v Nuxovo. Najboljša maska kar sem jih kdaj probala. Imam čistilno vrtnično (ampak je očitno več variant oz. stare/nove embalaže). Verjetno si te Antipodes sploh ne bom, ker bom ostala pri Nuxu. Res je dobra.

Profile photo of kresnicka
    kresnicka
    Udeleženec

Govoriš o Nuxovi Aroma-Perfection maski?

Plain Jane
    Član

Moja je Masque Doux Aromatique aux 3 Roses, gentle purifying and clarifying mask.

Profile photo of kresnicka
    kresnicka
    Udeleženec

Hvala!

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

mene pa zanima, kakšen je učinek..predvsem viden učinek, da je tako dobra? :potion:

Plain Jane
    Član

Koža je ful lepša, gladka, ten izenačen, napeta, kot breskvica. :lol1: Vse to sem opazila že on prvi uporabi, sploh nisem mogla verjet!
    Ampak kakšnih nepravilnosti zdaj niti nimam, tako da jo uporabljam nekje enkrat na teden ali še to ne. Mi je pa fantastična kombinacija te maske in EFC Duo, pred kratkim sem bila na negi obraza, tako da zaenkrat samo vzdržujem stanje.

kaj pravite na te sestavine:

propylene glycol, niacinamide, ethylhexyglycerin, phenoxyethanol, chamomilla recutita extract, salvia officinalir extract, hamamelis virginiana water, ethoxydiglycol, butylene glycol, arctium lappa root extract, glucose, lactic acid, sodium benzonate, potassium sorbate, caramel, thymus vulgaris leaf extract, citric acid, parfum, sodium hydroxide, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer

Gre za afroditino young and pure masko v vreckici. Sbj nekaj dosti mask se nisem probala, je pa to do zdaj edini po kateri niti pikice obcutka suhosti, bi celo zdrzala brez kreme najbrz, tako da to me je navdusilo. Pa imam sicer mesano do mastno kozo, ki jo zateguje ze ce si obraz operem samo z vodo.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico