MANTRA – Finishing Touch Tonic Water

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Toniki MANTRA – Finishing Touch Tonic Water

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sestavine:
    Witch hazel, clove oil, aqua, polysorbate 20, propylene glycol, preservative, imidazolidinyl urea, tetra sodium EDTA

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Tonik sem nekajkrat sprobala in se mi je zdel OK.

Imam mesano kozo, z mastnim T predelom. Tonik naj bi bil namenjen normalni do mastni kozi.

Izdelek sem uporabljala po ciscenju obraza s penico oziroma milom. Sam tonik mi je lepo navlazil in osvezil kozo, obenem mi je ocistil z koze tudi morebitne ostanke make upa.

Vonj je mocan, po zacimbah. Meni ni pretirano motec, saj se pocasi navajam na naravne vonje.

Po uporabi tonika sem nanesla jojobino olje s katerim je dobro sodeloval. Zjutraj sem nanesla cez Beauty Juice Oil Free Moisturizer s katerim ni pretirano dobro sodeloval..
    Namrec koza me je na lickih pekla, ne pretirano mocno ampak se vedno obcutno pekla.
    Poskusila sem ga tudi z Vrticno kremico od Ikove, s katero je tudi sodeloval dobro.

Tonik je malce bolj gost kakor voda, mogoce malce gelast. Ko pride iz embalaze se za trenutek peni, toda na kozi se ne peni.

Tonik mi odgovarja za nocno nego koze, kajti z mojo dnevno kremico se ne razume najboljse. Obcutek sem imela, da dodane zacimbe niso ravno najboljsa kombinacija s tisto grozljivo limeto v kremi brr.. :) Sicer itak da ni tako, ampak to je bila moja prva asociacija.

Embalaza je zelo prakticna, saj gre za steklenicko z pokrovckom na potisk. Na tak nacin lahko enostavno uravnavamo kolicino izdelka, ki ga zelimo porabiti.
    Embalaza je prirocna za transport.

Za izdelek sem placala 3,5€ toda sicer je nekje okoli 5€. Cena je ugodna, ker moji kozi odgovarja.

4/5 (zaradi cudnega vonja)

EDIT: Sem se spomnila po cemu ima vonj.. namrec po zajblju. Fuj in fej.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico