MANHATTAN – Quick Dry 60 Seconds

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Laki za nohte MANHATTAN – Quick Dry 60 Seconds

Ta tema vsebuje 6 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 5 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Opis izdelka:
    Hitrosušeči laki za nohte. Na voljo v več odtenkih.

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Iz te linije imam dva odtenka, oba bolj svetla šimrasta.

Embalaža je priročna, zaradi malo prirezanega vrha malo posebna. Čopič je malo sploščen in srednje širok, meni odlično ustreza. V steklenički je 7 ml, cena mislim da je okoli 4€.

Sam nanos se mi zdi povprečen, pigmentiranost tudi. Izbor barv ni preveč velik, se pa vsake toliko časa pojavi kakšna posebna izdaja.

Verjetno mi ni treba posebej poudariti da se lak ne posuši v 60 sekundah, kot obljublja embalaža :) Je pa res precej hitrosušeč, sploh če ne pretiravamo z debelostjo slojev.

Lakce priporočam. Ocena 4/5

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Imam le dva laka iz te linije. Veliko uporabljam temno modrega, saj je dobro pigmetiran in tako zelo lepo sodeluje s konadom. Tudi roza je dobro pigmentiran. Za popoln nanos potrebuje en do dva sloja. Nanos sam ni problematičen, vendar mi sam nanos otežuje čopič. Lak se tudi dokaj hitro suši, vendar nikakor ne v 60 sek. kot piše na embalaži. :) Obstojnost je dobra, zdrži okoli 10 dni.

Embalaža je meni zelo všečna, steklena s pokrovčkom na navoj. Čopič je širok in sploščen, za moje nohte preširok. Cena je okoli 4€. Nakup bom ponovila, če bom videla kakšen lep odtenek. :)

3/5

Profile photo of Chanel
    Chanel
    Udeleženec

Teli lakci so bili nekaj časa moji najljubši.
    Embalaža mi je všeč, s postrani rezanim pokrovčkom.
    Na mojih nohtih so se dobro obnesli, dobro so pigmentirani. Čopič je ploščat in malo širši in mi je to super. Ob debelejših nanosih sušenje traja malo dlje.
    Motilo me je, da so se moji laki te firme hitro gostili v stekleničkah in sem jih zato nehala kupovati.
    Dam jim nekaj srednjega, zaradi zgoščevanja.
    3/5

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Imam samo 3lake iz te kolekcije in niso me preveč pozitivno presenetili. Eden je roza, 2 sta pa marelično svetla. Laki so se mi neverjetno hitro zgostili in tudi čopič mi ni všeč (trd, širok), saj se je včasih lak tako hitro sušil ali pa samo spacal, da je že ddrugi poteg uničil vse namazano od prej.
    Seveda manikura ni bila suha v eni minuti, kar tudi nisem pričakovala, se je pa posušil v povprečnem času.
    Kupila bi ga ponovno le, če bi me kakšna barva resnično pritegnila, drugače pa ne.
    Obstojnost je bila povprečna, se mi je pa parkrat zgodilo, da se mi je še po parih urah kar razmazal stran. Čudno :)
    2/5, ker se mi zdi cena 4€ preveč za tako kvaliteto laka.

Profile photo of junija
    junija
    Član

Iz te kolekcije imam trenutno le 2 laka: ciklamno rdečega in prosojno vodeno modrega. Pred leti sem jih imela več, vendar so romali v smeti zaradi zgoščevanja (takrat nisem poznala thinnerja :lol1: ).

Čopič je ploščat in malenkost širši kot navadni čopiči. Nanos ni problematičen. Vsaj na začetku ne. Po določenem času se zelo zgosti in postane nemogoč za mazanje :no:

Na meni niso preveč obstojni, mogoče zdržijo dan ali dva. Cena je okrog 4€, kar je za moje pojme definitivno preveč glede na kvaliteto. Lak, ki zdrži dva dni, lahko namreč kupim že za manj kot pol te cene. Čas sušenja tudi pri meni vsekakor ni le 60 sekund :)

Nakupa ne bom ponovila zaradi zgoščevanja in previsoke cene.

Ocena: 2/5

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Imam kar nekaj Manhattan lakcev in z večino sem zadovoljna. :)

V zadnjem času me najbolj premamijo s svojimi omejenimi izdajami, ampak tudi njihovi osnovni (Quick Dry 60 Seconds) sploh niso slabi.

Najprej sem za darilo dobila temno rjavega. Barva mi je fenomenalna; nanos je bil nekaj srednjega. Ker sem opazila, da so precej dobro pigmentirani in malce gostejši, sem si nabavila še belega in črnega, ki sem ju uporabljala za konad (tudi za štempljanje se dobro obnesejo).

Čopič je normalen in se dobro manevrira z njim. :silly:

Ker so že ob nakupu malce gostejši, se kasneje še hitreje zgostijo in je nanos malce težaven.
    Obstojnost je na mojih nohtih povprečna.

Verjetno bom še kakšen odtenek kupila. :dance1:

Cena je med 3 in 4€.

Splošna ocena: 4/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico