MANHATTAN – Minerals Lipstick

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za ustnice MANHATTAN – Minerals Lipstick

Ta tema vsebuje 4 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Chanel Chanel 5 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

MANHATTAN – Minerals Lipstick

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Kupila sem sminko zaradi odbitega odtenka (roznat, z hladnim podtonom).

Odtenek sam je precej nenosljiv, toda tocno taksnega sem si zazelela.

Sminka je kremasta, lepo se nanasa in ne pusca obcutka izsusenih ustnic. Verjetno bi se jo dalo nositi vec ur, toda tega ne bom izvedela, saj je moj odtenek nenosljiv :D.

Ce imate razpokane ustnice se bodo pokazale vse nepravilnosti, ker skazi izgled sminke..

V tistem casu ko sem jo nosila se ni izsusila, ter ni mi je bilo potrebno popravljati.

Mislim, da bom kupila se kaksen odtenek kajti s to sem zelo zadvoljna, tokrat nekaj bolj nosljivega da bom lahko nosila cez dan, ceprav nisem navajena na nosenje smink (sploh na popravljanje nanosa cez dan).

Cena je nekaj cez 6€, kar je normalna cena. Na voljo je vec razlicnih odtenkov.

3/5 Zaradi vsebnosti BHTja

Profile photo of _martina
    _martina
    Član

Jaz imam tudi tole šminko in mi je všeč :thumbsup:
    Res je, da če imam razpokane ustnice se zelo pozna (jaz to rešim z malo prozornega glossa).
    Je še kar obstojna, nanos je treba ponoviti po 3-4 urah. Hranjenja in pitja ne preživi (vsaj pri meni ne :lol1: ).
    Moj odtenek je v trgovini pod lučmi izgledal kot nude, malo obarvan odtenek. Na ustnicah pa mi da lepo barvo :thumbsup:

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Imam eno njihovo rdečilo v vijolični barvi. Kupila sem ga že kar nekaj časa nazaj, ko sem bolj uporablala rdečila. Sedaj veliko raje posežem po liglossih.

Rdečilo se lepo nanese. Ne izsuši ustnic, a ustnic ne nahrani. Ustnice lepo obarva in jim podari lep sijaj. Obstane kar dolgo, če ravno ne jem in pijem. :lol1: Vonj mi je nekoliko neprijeten, a me to ne moti preveč.

Embalaža je standardna kot pri večina rdečilih. Pokrovček dobro tesni, zato se med prenašanjem ne odpira. Cena mislim, da je okoli 6€, kar ni preveč. Nakupa ne bom ponovila, saj imam raje lipglosse.

3/5

Profile photo of Chanel
    Chanel
    Udeleženec

Šminko mi je podarila mama za RD.
    Je v precej nevtralni barvi, meni je všeč.
    Embalaža mi je zelo všeč, črne barve, klasična za šminke.
    Na razpokane in poškodovane ustnice ne nanašam šminke, saj se mi vsede u gubice in mi je grdo. Se mi zdi, da mi jih tudi rahlo izsušuje. Ponavadi dam čez še malo navadnega vazelina.
    Pitje še nekako preživi, hrane pa ne.
    Glede na to, da malo šmink uporabljam, mi je tale ok.
    Nakupa ne bom ponovila.
    3/5 zaradi izsuševanja in vsedanja v gubice.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico