MANHATTAN – Mascara base & eyebrow gel

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči MANHATTAN – Mascara base & eyebrow gel

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Fleur Fleur 6 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

MANHATTAN – Mascara base & eyebrow gel

Profile photo of Kiwi
    Kiwi
    Udeleženec

To brezbarvno bazo za trepalnice sem kupila, ker sem upala, da mi bo dobro služila kot podlaga za maskaro in morda dodala nekaj volumna oz. podaljšala trepalnice. Žal temu ni tako. Zdi se mi, da sploh ni razlike, če jo nanesem oz. ne.

Služila naj bi bila tudi kot gel za obrvi. Sama se takih produktov ne poslužujem, zato mi tudi ta nič ne koristi.

Cene se ne spomnim, glede na to da gre za Manhattan je verjetno pod deset evrov, a zaradi neučinkovitosti je tudi to preveč

Po mojem mnenju gre za popolnoma neuporaben izdelek.

2/5 (ker morda komu lahko služi za oblikovanje obrvi)

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

To “maskaro” sem dobila za darilo. Ker ponavadi ne uporabljam takšnih produktov, sem z njo eksperimentirala predvsem tako, da sem jo namazala vsak večer po čiščenju obraza. Po približno mesecu uporabe nisem opazila nič sprememb, tako da sem to opustila.

Ko sem jo poskusila kombinirati z maskarami, sem ugotovila da tudi na tem področju ni razlike. Če sem pod maskaro nanesla ta gel, so se mi brez izjeme celo bolj razmazale po dolgem nošenju maskare.

Izdelek služi dobro le kot gel za oblikovanje obrvi, ampak mislim da ni smiselno kupovati tega le za to.

Ocena 1/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico