MANHATTAN – Deep-cleansing wash-gel

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Fleur Fleur 6 let, 4 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Willow
    Willow
    Član

vir

Sestavine:
    Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Cocoyl Glutamate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Chloride, Propylene Glycol, Allantoin, Niacinamide, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Tocopherol, Potassium Sorbate, Zinc PCA, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Salicylic Acid, Sodium Benzoate, Xanthan Gum, CI 42051, Parfum

Profile photo of Willow
    Willow
    Član

Manhattan gel za umivanje uporabljam že lep čas. Vmes sem krajši čas eksperimentirala z dvema izdelkoma, ki pa se nista najbolje obnesla, zato sem se znova odločila za omenjeni gel.
    Moja koža je mešano/mastna z občasno izsušeno povrhnjico. Gel jo nežno očisti in resnično je eden izmed redkih izdelkov, po katerem skoradja ne čutim potrebe po nanosu kreme. Kože ne izsuši. Ne vem, kako se pri odstranjevanju MU obnese samostojno, ker ga sama kombiniram z Alverde vrtničnim čistilnim mlekom. Ostanke mleka dobro odstrani.
    Koža se mi ne masti, nikakor ne povzroča mozoljčkov ali česa podobnega – prej bi rekla, da se mi je z uporabo gela koža polepšala.
    Gel je zelo mazljiv, zato je za umivanje dovolj že majhna količina – ob taki uporabi doza zdrži cca 2 meseca. Embalaža je na glavo postavljena 150 ml tuba s poklopcem, kar omogoča, da se vsa vsebina zares porabi. Odprtina omogoča natančno doziranje.

Skratka, gre za nežen, bonbončkasto dišeč gel, ki kože ne izsuši, ampak jo dobro očisti in pusti mehko. Embalaža je zelo praktična, cena pa 5 EUR, kar se mi zdi upravičeno za tak učinek in porabo.

Ker ne najdem slabe stvari pri gelu, mu podeljujem oceno 5/5 :yes:

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Gel sem kupila, ko sem iskala nekaj, da bi zaustavilo pretirano mastenje kože.

Takoj po umivanju mi je na koži pustil zelo čist občutek, vendar me je koža rahlo zategovala. Še posebej na licih, kjer imam suho kožo, je bil ta učinek opazen. Po nekaj tedenski uporabi je bila koža na licih že zelo izsušena, tako da sem jo morala dodatno mazati z zelo hranilno kremo. Predeli z mastno kožo pa so gel zelo dobro sprejeli, saj se je mastnost vidno zmanjšala.

Gel sem uporabljala s kremo iz iste linije izdelkov.

Z uporabo sem prenehala zaradi izsušene kože na licih in pa zaradi vonja, ki sem se ga tako naveličala, da mi je ob njem postalo slabo.

Ocena 3/5, nakupa ne bom ponovila

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico