MANHATTAN – Clearface Wash-scrub

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Pilingi in maske MANHATTAN – Clearface Wash-scrub

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Fleur Fleur 6 let, 8 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Sestavine:
    aqua, glycerin, sodium cocoyl glycinate, hydroxyethyl acrylate/sodium acryloyldimethyl taurate copolymer, polyethylene, persea gratissima oil, allantoin, bisabolol, niacinamide, zinc PCA, caprylyl glycol, salicylic acid, citric acid, glyceryl caprylate, phenylpropanol, nelumbo nucifera flower extract, sodium benzoate, potassium sorbate, parfum

Opis izdelka:
    Piling za obraz za nečisto kožo.

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Moje odkritje desetletja :yes:

Pred kake pol leta sem čisto po naključju kupila tale gel -peeling, ker je bil nekje v akciji, ne spomnim se kje. Začela sem ga redno uporabljati in od takrat se je moja koža zelo izboljšala. Ni nek čudežni pripravek, da bi mi čez noč očistil kožo. Se mi pa ob redni uporabi koža sčisti, pojavlja se opazno manj mozoljčkov in povečanih por.

Delci, ki jih vsebuje za peeling, so zelo majhni in niso grobi. Na embalaži piše, da ga lahko uporabljamo dnevno. Tako sem ga uporabljala na začetku, sedaj pa nekje petkrat tedensko. Po vsaki uporabi je koža gladka, suhosti pa ne opazim, kar je meni med najvažnejšimi stvarmi. Vseeno pa priporočam kakšno kremo po uporabi, da si koža malo opomore. Jaz uporabljam kar kremo iz iste linije.

Gel ni ravno primeren za odstranjevanje MU, sploh ne okoli oči, tako da si jaz pred uporabo MU odstranim s čim drugim.

Vonj je sladkast, na dolgi rok malo preveč specifičen in se ga lahko naveličamo oziroma se nam zagabi, zato jaz kak mesec nisem uporabljala tega gela. Moram reči, da se je na koži kar poznalo, saj so se mi nazaj začeli delati mozoljčki.

Embalaža je klasična narobe obrnjena tuba, pokrovček je dovolj masiven za lahko uporabo in doziranje.

Priporočam! :thumbsup:

Ocena 5/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico