MANHATTAN – Clearface Moisturizing creme-gel

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Kreme in losjoni MANHATTAN – Clearface Moisturizing creme-gel

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Fleur Fleur 6 let, 4 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Opis izdelka:
    Kremni gel ki matira in preprečuje nečistoče.

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Tole kremico sem uporabljala v kombinaciji s čistilnim gelom iz iste linije izdelkov.

Embalaža je super, majhna tubica s pokrovčkom, doziranje enostavno. Krema ima bombončkast umeten vonj, kar je bil tudi velik razlog, zakaj sem jo nehala uporabljati, saj sem se naveličala vonja.
    Porabi se jo zelo malo, saj se super razmaže. Hitro se vpije, na koži pa ne pušča neprijetnih sledi. Za moje mastne predele se je super obnesla, na suhih licih pa je bila malo premalo hranljiva. Je odlična tudi kot podlaga za MU.

Po redni uporabi se mi je koža manj mastila in ogrcev je bilo manj. Kot že rečeno sem jo prenehala uporabljati predvsem zaradi vonja.

Ocena 4/5(zaradi vonja). Nakup bom ponovila, ko mi zmanjka kreme ki jo trenutno uporabljam.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico