Mali sivi išče dom

Ars Cosmetica Forum OSTALO KOTIČEK ZA ŽIVALI IN RASTLINE Mali sivi išče dom

Ta tema vsebuje 6 odgovorov, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 1 leto, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

k nam se je ponovno zatekel en mali muc :hospital:
    slike so mi poslali po mejlu, mal težko ga je slikat, tako da to je samo začetni vtis – več fotk sledi :)

mali sivček :lashing: .. išče dom (zdaj pa res nimamo več prostih mačjih kapacitet :P )

kontakt: ta tema na forumu ali ars.cosmetica@gmail.com

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

sem dobila še dve fotki:

poleg zgornjega kontakta je kontakt tudi: 041/693-340 (Vesna) in poziv.velenje@gmail.com

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Kakšen srčkan mali sivček :sendlove: .
    Ampak zame je bolje, da ne gledam telih slik, bi še kakšnega domov pripeljala. Realno gledano pa nimamo pogojev, ob dveh krepko odraslih (v zrelih letih) svojeglavcih, ki se še vedno kdaj stepeta. Pa tudi finančno je vse skupaj (hrana, priboljški, pesek, fleksiji, oprsnice, cepljenja, čiščenje zobkov pri vetu, bognedaj da zbolita) kar zalogaj.
    Sivčku pa želim prijazen domek.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

ne vem, kako se bomo sploh ločli od njega, če bi ga kdo res hotu imet :blush1:
    mali je tako lep in tako prijazen… :sendlove:

moja dva tudi nista kompatibilna z drugimi mački, med sabo sta sklenla nek kompromis, ostalih pa ne marata najbolj

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

mali sivko ne išče več doma :)

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

A je našel svoj stalni dom? :luck:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

sivko je zdaj Niks in ima stalni dom pri moji teti :yes:
    pravi lepotec je :lashing: tukaj je njegova slika: fotke-hisnih-ljubljenckov-t561/page1480.html
    ima družbo še dveh mačkonov :)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico