MAKEUPLEADER – Eyecurl II

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ostali pripomočki MAKEUPLEADER – Eyecurl II

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

vir

Opis od proizvajalca:
    Vihalec za trepalnice.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Najboljsi vihalec trepalnic kar sem jih sprobala!

Dobimo ga v plasticni embalazi, v kateri je uvijalec, pokrovcek in krtacka za ciscenje. Pokrovcek dobro zapira in omogoca enostaven transport.

Vihalec deluje na baterje (potrebna je ena, standardna) in svojo nalogo opravi fantasticno. Ko ga vkljucimo (gumbek) potrebuje priblizno 15sekund, da je pripravljen za uporabo.
    Uporabljamo ga lahko pred ali po nanosu maskare, meni se najbolje obnese po.

Imam ze naravno dokaj lepe trepalnice, kadar pa uporabim eyecurl se mi prakticno dotikajo obrvi, saj jih res neverjetno priviha.

Vihalec namestimo na koren trepalnic, ga naslonimo na veko (topel obcutek, vendar se ne moremo opect!), pocakamo nekje 10 sekund in trepalnice so privihane ;)
    Maskare ne stopi in nanosa ne poskoduje, je pa treba biti pozoren da je maskara pred uporabo zares suha (drugace imamo na veki odtis). Dobro se mi je obnesel v kombinaciji s prav vsemi maskarami.

Se ena pozitivna lastnost je da trepalnic ne poskoduje, saj jih ne stiskamo skupaj, tako kot ob uporabi navadnega vihalca.

Privihanost zdrzi cel dan in je res veliko bolj opazna in obstojnejsa, kot pa ce uporabimo navaden vihalec.

Resnicno priporocam vsem, ki si zelijo bolj privihanih trepalnic, saj svojo nalogo opravi fantasticno!

Kupila sem ga na ebayu, zanj placala okoli 15€, uporabljam ga ze kaksne pol leta in se vedno deluje tako kot prvi dan.

Priporocam!

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico