Maison Martin Margiela za H&M

Ars Cosmetica Forum OSTALO MODNI SVET Maison Martin Margiela za H&M

Ta tema vsebuje 9 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 4 let, 1 mesec nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

[youtube:36c28wrc]http://www.youtube.com/watch?v=LzPNTmmYmmQ[/youtube:36c28wrc]

všeč :) :

od dodatkov mi ni všeč nič, čevlji s prozorno peto so mi dobri :thumbsup: ,so pa zelo dragi..
    kolekcija ima kar veliko artiklov.

http://www.hm.com/at/maisonmartinmargiela#collection/ladies/page/0

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

verjetno bom bolj osamelec v tej temi..ampak mogoču vseeno komu pride prav :)

danes sem bila v city parku in sem vzela tele fishnet leggins:

..uporabne in dobr zgledajo.

imajo še kar precej stvari iz te linije ..razen tega ne, kar sem js hotla sprobat :P . puloverjev, bele bunde in “ta lepega” blazerja ni več. čevlji so fenomenalni, samo mene skrbi, da se prozorna peta hitro popraska, uniči … in to potem sigurno ne izpade več ok.

torbice so meni osebno brezvezne, ostale jakne in blazerji nefunkcionalni – v eni ne moreš krčit rok :lol1: .. drug je mal čudno krojen in te na enih mestih stiska, drugje je preveč ohlapno. aja – modni dodatki so kr neki, mogoče za koga, ki ima tak stil, da bi še bili za kaj.

za obleke pa nimam občutka, ker jih nisem sprobala … nekatere so zgledale solidne, samo je treba dat nase in se prepričat :)

usnjene drage legice so noro mehke, so pa pri prstih za zataknit in recimo meni so 38 zaradi tega, ker so zašite še za stopalo, prekratke … skoraj 10 cm mi je zmanjkalo, da bi si jih lahk normalno gor potegnila. drugače pa so mi bile po nogah in čez boke prav.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sem se jaz pofirbcala v H&M danes. In priznam da sem za eno zadevo (jakno) samo gledala kaj je to..
    Nic me ni prepricalo, ostanki so izgledali kratkomalo cudni.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

če sem že vsako leto lepla fotke, se spodobi, da jih še letos – vrečke pa kot vedno :sendlove:

Profile photo of H300
    H300
    Član

opa

hud parket mas doma :manicure:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

..na tej temi bi raje kakšna moška mnenja o MMM kolekciji :wink1: ..parket je precej OT :P

Profile photo of Anaiesis
    Anaiesis
    Član

Nina, ti ki te zadeve spremljas, kako je pri nas v primeru teh “vip” kolekcij…meni se je v Torinu kar smejalo, ko sem ugotovila postopek. Naval na te reci je namrec taksen, da dobis na vhodu zapestnico, notri jih sme po 20 hkrati in imas celih 10 minut za izbrat…se ne hecam…firbc past skoraj ne pride v postev…in to nikakor ni v moji ideji nakupovanja (aja, pa cas za vracilo izdelka je 2 dni, kar neki mimo, ce se ne motim se zakonito ni).

Meni so une v srek porezane hlace zamamile…ampak baje je tu zginilo vse ze prvi dan :)

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

ne vem, kako je bilo letos z navalom v Lj, po moje v četrtek ni bil prehud, ker je bilo v soboto na voljo še precej več stvari kot prejšnja leta.
    drugače pa so te zapestnice in minute klasika, vsepovsod je isto :) res je, da je to za kupca totalno mimo, samo verjamem, da so res problemi s preprodajo teh kosov – princip: par ljudi pokupi celo kolekcijo in jo preprodaja naprej, ebay je problematičen itd. tako da so s tem sicer zoprnim načinom kupovanja, vsaj preprodajo malo omilili… pa eden izmed njihovih argumentov je tudi ta, da želijo, da čimveč ljudi dobi te dizajnerske kose – da ne pokupi eden 20 kosov zase.

če imaš možnost naročit online na h&m-ovi strani, potem se ti to splača (čez kakšen dober mesec so kosi, ki ostanejo, znižani) ..ali pa ebay – najbolje po božiču, ko cene kar precej padejo.

DODAJAM: kar se tiče vračanja izdelkov … nekje sem lani brala (mislim da na enem amriškem forumu), da se je vračalo veliko oblek. zdaj je ravno čas službenih in ostalih novoletnih zabav in so si kupovali obleke za en večer in potem vrnili .. mogoče, da je teh primerov bilo res precej in je letos še ta ukrep “2 dni za vračilo” zraven :think:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Nekaj teh reči sem uspela videti v živo v HMju v BTCju. Zanimive reči, a tisto, kar je ostalo, je preveč ekstravagantno ali celo skoraj nenosljivo za moje pojme. V splošnem kolekcija ni ravno po mojem okusu.

Videla sem, ko je ena punca preizkušala belo bundo, ki jo je Nina prilepila. Hmm … Dejansko izgleda, kot da se ogrneš v odejo. :lol1:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

sem vidla, da je ta bunda samo v eni številki – res je deka :lol1: ..but still love it :sendlove:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico