MAGGIER – DIY Facial Sheet Masks

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Ostalo MAGGIER – DIY Facial Sheet Masks

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Opis izdelka:
    Papirnate maske katere namočimo v karkoli želimo, ter jih uporabimo kot navadne maske.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Maske sem kupila po kratki maniji s papirnatimi maskami.
    Preizkusila sem ze par vrst prepakiranih papirnatih mask (s tekocino notri), toda ker pri nas niso dobavljive na ebayu pa so kar drage, sem se odlocila za DIY verzijo.

Dobila sem jih na ebayu za 2$ za 10 komadov. Da se pa dobiti tudi 100 kosov za 10$ kar je izjemno ugodno.

Maske so pakirane kot tabletke, v plasticni folijio kar je zelo prakticno saj ni moznosti da bi se kakorkoli odprle ali poskodovale.

Ko zelimo masko uporabiti jo enostavno odpremo, polozimo na kroznicek in potem dodamo karkoli s cim bi radi imeli masko. Sama uporabljam v ta namen tonike, nameravam pa poskusiti se s kaksnimi destilati (kamilicni ipd).

Maska se dokaj hitro vpije tekocine, takrat jo nanesemo na obraz in pocakamo od 15-20 minut. Lahko tudi dlje.

Edini problem je, da tece tekocina iz maske, zato je lezanje kar velik must. Je pa prijetno cutiti hlad po obrazu, medtem ko cakamo da maska deluje.
    Se en minus je, da popijejo veliko izdelka tako da si jo sama privoscim le parkrat na mesec z mojim najljubsim tonikom (Garnier Fresh).

Sama maska je narejena iz nekaksnega papirja v obliki obraza (ima odprtine za oci in nos), katero lahko reguliramo po zelji (ima zareze vzdolz obraza).
    Maske so nezne do obaza, ne praskajo in ne bodejo. V bistvu so cisto prijetne.

Po maski si vtrem odvecno tekocino v kozo ter kasneje cez kremo za obraz.

Nakup nameravam ponoviti, saj so mi take maske zelo vsec. Probleme imam le z izbiranjem kombinacij za nanesti cez masko.

5/5 ker je zelo ugodna in efektivna.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico