MAC

Ta tema vsebuje 89 odgovorov, ima 30 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Gejba Gejba 1 leto, 1 mesec nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

uporabljate kaj njihovega?
    Jaz imam puder, studio fix fluid, pa kaj pa vem, nic prav posebnega mi ni, mogoce mi malo izsusi (kaj ko pa imam tako cudno kozo da ce kupim puder za mesano/mastno mi izsusi, ce kupim za suho sem pa kot disko kugla :lol1: ).
    Imam se gloss Lipglass vodtenku Prrr ki mi je pa noro vsec in ob priliki si kupim se kaksen gloss.
    sem nasla eno fajn stran z MAC sampli: http://www.shopallbeauty.com/
    Ker nimam kreditne kartice me zanima ce je katera ze prek banke nakazovala v USA? V Europo vem da ni problem, pac placas malo provizije, pa me zanima ce je tako tudi za USA.

Profile photo of ally
    ally
    Član

Jaz imam 2 njihovi senčki, ful hude barve, super se nanašata, edini minus je cena.

Če/ko bom kdaj v kaki trgovini, pa da v živo to prečekiram, se pa bojim, da se bo še kaj znašlo v moji košarici :P

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

uh, ko bom jaz v MAC trgovini bo bankrot :lol1: takole prek neta je res tezko izbirat odtenke, sploh glede na to da so cene kar navite in ni fino če naročiš kaj kar ti potem ni všeč

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jaz sem bila v njihovi trgovini pa me ni niti ena stvar prepričala.
    Imma 2 Paint Pota – eden je v bistvu že šel naprej in mislim, da bo pri temu tudi ostalo.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

kako to oz. zakaj pa ti ni vsec? tudi pigmentki ne? ali čopiči?

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Ne vem zakaj ne – me pač ni zamikalo. Mineralne senčke so mi bolj všeč kot pigmentki, čopiči se dobijo dobri po veliko nižjih cenah …

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

imaš prav ja, mene so tudi zaenkrat zares prepričali samo glossi (nisem še imela nikoli tako obstojnih kot so MAC in tudi barve so čudovite)

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Meni ima MAC kar všečne zadevice. Škoda, da je tako drag :confused:

Drugače imam pa samo 1 senčko v odtenku Satin Taupe, paintpot Blackground, lipglass v odtenkiu Cultured in Nymphette, lipgelee-ja Goldensoft in Jellicious, MFS (mineralized skinfinish) So Ceylon.

Na WL imam itak še nekaj stvari, ampak bodo počakale :devil:

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Ve katera, kakšen je njihov pigment Blue Brown ali pa Green Brown(nevem katera ji je bolj podobna) v primerjavi s SS Chameleon? Sestavinsko je SS tako ali tako boljši a ne? Kaj pa vizuelno, itd?

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jaz imam vzorček BlueBrown – meni se ne zdi po ničemer podoben Chameleonu. Mislim, da je BlueBrown edini pigment, ki mi je sploh všeč. Sem že pozabila, da sem jih sploh naročila. :blush1:

darksome
    Član

Se ti da opisati odtenek? Pa če ga znaš primerjati s chameleonom, ker me ful zanima kako se razlikujeta.
    Jaz še nisem sprobala MACa, je pa tudi mene le ta pigment(Bluebrown) pritegnil, drugi mi sploh niso nekaj oh in sploh..vsaj po slikah sodeč :dontknow:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Točno tak je kot je poimenovan – preseva se med rjavo in modro, s tem da je morda bolj temna kot recimo zelena pri Chameleonu.

darksome
    Član

Aha, že razumem, hvala :) saj bi ga imela, ampak en sam izdelek pa nebi naročala, drugi pigmenti pa me ne mikajo preveč…

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

darksome če/ko bom kaj naročala se spomnim nate ok? :wink1:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Iskreno rečeno so mi Sweetscents senčke veliko bolj všeč kot MAC pigmentki. :blush1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico