MAC – Brush Cleanser

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ostali pripomočki MAC – Brush Cleanser

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 5 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

MAC – Brush Cleanser

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Izdelek sem zacela uporabljati po tistemu, ko sem porabila svoj cistilec od Sephore.

Embalaza je velika in kompaktna, ampak ni ravno primerna za transport (ni prakticna). Ravno iz tega razloga sem nekaj izdelka prelila v ocisceno embalazo od Sephore cistilca na pumpico.

Sam izdelek ima prijeten vonj, parfumiran ampak se vedno ZELO alkoholen. :lol1:
    Je roznate barve (sicer ne vem za koga in zakaj ampak ok), in je zelo tekoc.

Copice ocisti zelo dobro, ce nanesemo prevec izdelka se zacnejo rahlo peniti ampak umazanijo odstrani vso.
    Je super za na poti, ko je potrebno ocistiti vec copicev naenkrat, pred naslednjo (bliznjo) uporabo.

Copici se posusijo v par minutah (tja do ene ure, odvisno katere copice smo cistili in kako zelo smo jih premocili).

Izdelek bi definitivno se kupila, toda prej bo potrebno zaviti v najblizjo drzavo z MAC kozmetiko.

Zanj sem placala 15€ preko soforumasice, sicer je cena tudi priblizno enaka.
    Ena velika embalaza (250ml) mi je zdrzala preko enega leta. Je pa res, da se posluzujem ciscenja copicev s temi preparati samo, ko res ni druge opcije (na setu, ipd).

5/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico