Lush

Ta tema vsebuje 59 odgovorov, ima 25 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Limonca Limonca 2 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki

jaz sem pred parimi dnevi odkrila v ljubljani trgovino lush.zdi se mi zelo naravna in in kupila sem masko za aknasto kožo in česna in nevem česa še.ali kdo ve kako se naredi masko za nečisto kožo in kje se dobi sestavine?
    Predvsem bi pa pohvalila prodajalke v Lushu :D: ker so res prijazne in ti dajo popuste če nimač zadosti denarja, če ti je nekaj všeč ti dajo tester kar za domov… res LUSH JE ZAKON!!!! :thumbsup:

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Hahaha, šele zdaj si jo odkrila? Tvoja sreča… mene morajo vlečt iz nje… :lashing:

Profile photo of Sillyblond
    Sillyblond
    Član

Ella hvala enako…komaj čakam novo masko za obraz. Baje da bi jo že mogli imet. Ve kdo kaj več?

Profile photo of S
    S
    Član

@violet beauty wrote:

ker so res prijazne in ti dajo popuste če nimač zadosti denarja, če ti je nekaj všeč ti dajo tester kar za domov… res LUSH JE ZAKON!!!! :thumbsup:

Haha, glede na to, da mi kronično primanjkuje denarja za celoten moj wlist, moram pristopiti torej na drugačen način. :devil: :wink1:

Profile photo of sarchy28
    sarchy28
    Član

ja…danes sva midve z violet beauty odšle malo pogledat v tale lush.
    sicer sama že dolgo poslušam same pohvale na njihove izdelke ampak se mi nekako nikoli ni dalo :P it pogledat tole njihovo trgovino.
    samo sva pa bile kar nekaj časa not in sm kupila kremo skin drink,tonik eau roma water ,ETC tonik v trdem stanju in piling herbalism…in ja se tudi meni zdi da me bodo mogli vlečt iz trgovine :roll: .

Profile photo of Cathy
    Cathy
    Član

jst mam kremco za obraz Vanishing cream, ki je ne zamenjam za nič na svetu!!! res je najboljša krema ever!
    jst sicer ne prenesem, da mi koža ne diha in da mi po čelu stojijo kaplice.. tko da mi je tale res najboljša krema sploh

sicer je pregrešno draga, ampak sm jo dobila za darilo

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

@violet beauty wrote:

jaz sem pred parimi dnevi odkrila v ljubljani trgovino lush.zdi se mi zelo naravna in in kupila sem masko za aknasto kožo in česna in nevem česa še.ali kdo ve kako se naredi masko za nečisto kožo in kje se dobi sestavine?
    Predvsem bi pa pohvalila prodajalke v Lushu :D: ker so res prijazne in ti dajo popuste če nimač zadosti denarja, če ti je nekaj všeč ti dajo tester kar za domov… res LUSH JE ZAKON!!!! :thumbsup:

to je kaka nova zadeva :lol1:

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

potem sem jaz ena redkih, ki me ne vleče tja :lol1: ob tako vsiljivih prodajalcih me vse mine :roll:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Tudi meni so šle prodajalke na živce, ampak sem jim dala vedeti kje je njihovo mesto, tako da me pustijo pri miru (vsaj tiste, ki me poznajo no)

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Enako, enkrat sem kupila tisto čajevčevo tabletko, za parno kopel obraza (ki btw ni zelo draga), pa me je ženska na blagajni tako očitajoče pogledala in vprašala če ne bom še kaj vzela?!? Mislim, kaj je zločin kupiti samo eno majhno stvarco?

Drugače pa meni noter ni preveč všeč, ker se kopiči ogromno vonjev in sem ob ovohavanju izdelkov samo še bolj zmedena..

Aja glede teh svežih mask, jaz sem jo enkrat hotela kupiti, pa mi je rekla da so jih ukinili (?)

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

@darksome wrote:

Enako, enkrat sem kupila tisto čajevčevo tabletko, za parno kopel obraza (ki btw ni zelo draga), pa me je ženska na blagajni tako očitajoče pogledala in vprašala če ne bom še kaj vzela?!? Mislim, kaj je zločin kupiti samo eno majhno stvarco?

Drugače pa meni noter ni preveč všeč, ker se kopiči ogromno vonjev in sem ob ovohavanju izdelkov samo še bolj zmedena..

Aja glede teh svežih mask, jaz sem jo enkrat hotela kupiti, pa mi je rekla da so jih ukinili (?)

v Lushu je :lol1: men gre tut na živce, ko pridem po samo eno stvar in mi potem silijo še polno drugih stvari zraven…

Maska niso ukinili. Mogoče jim jih je ravno takrat zmanjkalo?

meni je od bila mask super tista s česnom za nečisto kožo! Krasna je bila! Pa borovničeva je biula tudi ok. Ampak meni so te količine čisto prevelike…in cene previsoke

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Tisto česnovo sem hotela imeti. Hm, čudi me, ker mi je takrat rekla, da naj bi jih ukinili, ker so pač hitro pokvarljive in jih bodo zato umaknili :ermm: no super, potem pa grem po tole česnovo :dance1:, kako se ti zdi količinsko preveč? Kaj tudi najmanjši odmerek, ki ga dajo je preveč al kako? Jaz bi zadevo rešila tako, da bi polovičko dala sestri..

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

saj so vse pakirane po 100g, ti ne dajo nič manj ali več…tudi cena je fiksna. Par let nazaj so pa menda tehtali in prodajali na kilo

meni je preveč zato, ker se ne morem pripravit do tega, da bi si masko dajala na obraz 2x na teden…in potem se prej pokvari

Profile photo of Sillyblond
    Sillyblond
    Član

Jaz sem do zdaj kupovala medeno in borovničevo…obe sta odlični. Meni ni preveč, ker jaz ne dam dosti na rok trajanja…meni maske nonstop stojijo v hladilniku in ponavadi zdržijo še dodatna 2 meseca, tako da si dam gor masko ko se spomnim. Ravno danes si moram dat medeno, ker že dolgo nisem. Pa mama jih tudi kdaj pa kdaj uporablja. Je pa ok če bi se delila na pol. Jaz ponavadi poiščem tisto kjer je najmanj not.
    S prodajalkami pa imam dobre izkušnje, nikoli mi niso nič vsiljevale, ker če mi kaj ni všeč pač povem da mi ni oz. da mi ne diši. :) Pa tudi ko sem kupila samo eno stvar so ble vedno prijazne. Včasih prosim za pomoč, včasih pa ne. Enkrat sem prišla in je en simpatičen tip delal in sem se prišla pozanimat za eno kremo za cimro. Nič nisem kupila sem pa tester prosila in mi je brez problema dal pa še ful lep nasmeh je imel ;) lol…tako da zaenkrat so ble vedno super. Upam, da bo tudi naprej tako. :silly:

Profile photo of Willow
    Willow
    Član

Mene Lush sploh ne pritegne. Prodajalke so zoprne kot podrepne muhe – sploh decembra postanejo še bolj nevzdržne :confused: Enkrat sem bila malo preveč zamišljena in čez par sekund sem že imela dlan v vroči vodi, kjer mi jo je prodajalka umivala z nekim novim milom (???) Whatever floats your boat :mistake: Vonjev je totalno preveč oz. po 5 minutah že vse diši isto, cene so pa kar visoke. Masažne ploščice se mi zdijo precej nehigienične za uporabo. Do zdaj sem bila še najbolj zadovoljna s herbalism pilingom, kakim dišečim zimskim tuš gelom pa kopalno kroglo :) No, pa za darila vedno kaj najdem, zase pa niti ne.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico