LUSH – Yummy Yummy Yummy Shower Gel

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Čiščenje telesa LUSH – Yummy Yummy Yummy Shower Gel

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of elchy elchy 6 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Fotografijo je prispevala Lyra
    Opis izdelka:
    Kremni gel za tuširanje. Kožo nežno očisti in jo prijetno nadišavi.

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Končno sem preizkusila tudi ta gel za tuširanje, ki pa sploh ni gel, ker je zelo tekoče konsistence in se ne peni. Je zelo lepe kremno roza barve. Če plastenka dalj časa stoji, se olja ločijo in plavajo na vrhu, zato je treba pred uporabo zmešat.

Je zelo sladko dišeč, moj nos zazna predvsem jagode in med. Slastno!
    Vonj se prav tako po tuširanj še dolgo časa obdrži na koži, kar je zame veliki plus.

Koža po tuširanju je bila mehka in navlažena in nisem imela občutka da bi se morala še z čim namazati ( tudi bi bilo škoda, ker bi prekrila čudovit vonj). Kože prav tako ni izsušil.

Embalaža je tipična Lush plastenka z majhno luknjico za doziranje – meni zelo priročna in všečna.

Cena je dokaj visoka – tipično pri Lushu, ampak tale ”gel” ni precenjen ker je res super.
    Priporočam če imate rade sladke vonje.

Ocena: 5/5

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Gel sem uporabljala ze nekaj casa nazaj in moram priznati, da je zame to eden izmed boljsih Lush gelov za tusiranje.

Embalaza je klasicna Lush steklenicka, moti me edino majhnost in tezko odpiranje pokrovcka (groza za nohte), doziranje pa je dokaj prakticno.

Ima zares mocan vonj (zame po jagodah z vanilijo), ki predstavlja pravo aromaterapijo med tusiranjem, po tusiranju pa mi vonj kmalu izgine s koze (meni se to dogaja tudi pri najbolj disecih tus gelih razen redkih izjem)

Po telesu imam normalno kozo in ta gel jo lepo ocisti, rahlo navlazi in nahrani in kar je najbolj pomembno, ne izsusi. Po uporabi ne potrebujem nanasati mleka za telo (vendar to ponavadi iz navade vseeno storim).

Za zelo suho kozo bo po mojem mnenju premalo hranilen, vsem ostalim ljubiteljicam sadnih vonjav pa ga priporocam!

Cena je 11,56€ za 250g kar je po mojem mnenju kar precej, sploh glede na to da gre za zelo tekoc gel, ki se ga dokaj hitro porabi, zato ga ne bom vec kupila, saj imam na wl se malo morje razlicnih tus gelov.

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Ta gel za tuširanje sem dobila nekaj časa nazaj za darilo. Je precej tekoč in se ne peni veliko, zato se ga hitro porabi. Zelo mi je všeč vonj, saj gel diši po samih jagodah. Vonj še nekaj časa po tuširanju ostane na koži, kar mi je tudi zelo všeč. Koža je po uporabi mehka, očiščena in nahranjena. Embalaža je praktična za prenašanje in doziranje. Cena je kar visoka, zato ga sama ne bi kupila, saj mi je za gel, ki se dokaj hitro porabi, previsoka.

4/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico