LUSH – Ultra bland

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of muffin muffin 6 let, 8 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of muffin
    muffin
    Član

Sestavine:
    Arachis hypogaea, rosa centifolia, cera alba, mel, iris florentina, glycerine, styrax benzoin, sodium borate, methylparaben, propylparaben

Opis izdelka:
    Namenjen je za čiščenje MU-ja tako okrog oči, kot tudi za celoten obraz.

Sestavinsko mnenje by Nina:
    Tale reč: sodium borate – ne sme biti v izdelkih, ki so za otroke do 3 let. To pri tem izdelku ni potrebno, ker ni za malčke … ampak btw za info. Sestavinsko zgleda kar mastno, klasično konzervirano s parabeni. Gledano v celoti ni naravno. Nakupa zaradi sestavin ne odsvetujem (ima nekaj dobrih naravnih sestavin), posebej priporočam pa tudi ne.

Profile photo of muffin
    muffin
    Član

Zadevica izgleda kot zelo rahlo maslo. S prsti zajameš manjšo količino in si jo razneseš po obrazu z namenom da odstraniš MU. Na začetku se nisem mogla navadit da na suh obraz naneseš to in si masiraš v kožo, saj mi zgleda kot da bi si MU vtirala v kožo in ne da bi želela spraviti ga dol.. ampak nekako deluje, sam tudi maskaro zelo dobro odstrani..
    Ko imaš občutek, da je dovolj zmočiš vatko in si z njo odstraniš vse skupaj. MU odstarni a si jaz zaradi boljšega občutka vseeno obraz umijem še s čistilom za obraz.
    Na koži pusti masen občutek, zaradi česar mislim da za mastno kožo sigurno nebo.
    Jaz imam suho kožo in na meni deluje super.

Ocena 4/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico