LUSH – The Olive Branch Shower Gel

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Čiščenje telesa LUSH – The Olive Branch Shower Gel

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Fotografijo je prispevala Lyra
    Opis izdelka:
    Gel za tuširanje. Kožo dobro očisti in jo neguje.

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Moj naljubši gel za tuširanje! :sendlove:

Ima super sestavine, ki kožo lepo navlažijo in me po tuširanju ne zateguje.

Kar pa me je pri njem najbolj pritegnilo, je pa vonj. Nebi znala povedat po čem diši, saj je vonj unikaten. Vsekakor pa te zasvoji! Všeč mi je da se po prhanju še nekaj časa voham in se vonj ne razgubi takoj, kot je to običajno pri ostalih gelih za tuširanje.
    Zasvojil je tudi mojega fanta :lol1:

Gel za tuširanje, ki mu skoraj nebi mogli rečti gel saj je zelo redek, zato je tudi poraba vsaj pri meni, večja. Pred uporabo ga je potrebno stresti saj olje plava po površini.

Embalaža pa je tipično Lushevska in meni zelo všečna :thumbsup:

Ocena: itak najvišja! 5/5

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

mmmm, moram še jaz zapet odo temu gelu za tuširanje :lol1:

definitivno je moj najljubši gel!
    Njegov vonj je naravnost omamen – je bolj unisex, mene včasih spominja na kak after shave balzam za moške. Tak topel vonj ima. res, nemogoče se ga je naveličat!

in tako kot je že napisala Lyra, dejansko je vonj obstojen! seveda ne cel dan, ampak se ga pa vonja še nekaj ur!

Nekatere ga menda uporabljajo tudi za umivanje obraza – jaz sem to poskusila le enkrat – kože mi ni izsušil, vonj pa me je vrgel v deveta nebesa :lol1: kljub temu da se je dobro obnesel, ga raje uporabljam za telo, za to, čemur je namenjen. za umivanje obraza imam dovolj drugih reči.

embalaža je res tipično Lushevska, meni je všeč. Gel je pa precej tekoč, zato se ga lahko predozira in je treba bit pazljiv

cena je precej visoka ampak je vreden, res!
    jaz ga prav zaradi cene ne uporabljam vsak dan ampak ga malo šparam

čista petica!

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Se eden izmed Lush-evih tus gelov ki sem jih preizkusila in mu v bistvu ne morem ocitati nobene slabe lastnosti, vendar ne spada med moje najljubse.

Embalaza je Lush steklenicka, moti me majhen pokrovcek in nerodno odpiranje (groza za nohte), tudi pri doziranju ga lahko kaj hitro nanesemo prevec saj ima redko kosistenco.

Vonj je izredno mocan, meni disi po moskih parfumih :yes: tako da je vsekakor primeren tudi za moske. Na meni se vonj ne obdrzi dolgo (kaksno uro po tusiranju).

Moje normalne koze mi ob uporabi ni izsusil (nanos kreme ni potreben) niti je ni kaj izrazito navlazil ali nahranil, tako da mislim da za zelo suho kozo ne bo primeren.

Ocisti dobro (tako kot ostali tud geli) in na kozi ne pusca neprijetnega filma.

Cena je 11,65€ za 250g kar se mi zdi kar veliko, sploh glede na to da se ga kar hitro porabi, zato nakupa verjetno ne bom ponovila.

Priporocam, ce vam je vsec vonj in ce niamte prevec zahtevne koze!

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico