LUSH – The Joy of Jelly

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Čiščenje telesa LUSH – The Joy of Jelly

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of muffin muffin 6 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Opis izdelka:
    Milo za tuširanje v obliki želeja.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Uf to pa je bila izkusnja!
    Tega zelejkota sem si ogledovala ze odkar sem prvic stopila v LUSH (ok dobra dva tedna bo od tega). Niti ga nisem imela namen kupiti, ker sem brala kaksna packarija je s temi zelejkoti in kako so neprakticni.
    No in ko sem iskala Karma milo, ga pac niso imeli pa sem pograbila naslednjo rec, ki sem jo zelela preizkusiti.

Je cudovite barve, barve borovnicevega jogurta in taka rdece vijolicna zelatina je zraven.. Ena izmed lepsih reci v Lushu. Izgleda blazno zabaven, trese se!

Vonj je… mocan. Daje po nekaksnih cvetovih, mislim da od lilije, res ne znam opredeliti.
    Ampak realno gledano me je spomnil na pasnike kjer se krave pasejo. Nimam pojma zakaj taka asociacija, ampak tocno na to pomislim, ko ga povoham.

Odrezala sem koscek jellyja (bilo je kar tezko odrezati lep, raven del) in se podala v svet vode.. No prhanja.
    Sprva me je izredno zabavalo, da drsi, pa se trese in oh in sploh, ampak ko sem se zares poskusila umiti je bilo pa precej zakomplicirano. Menda ga je potrebno zmeckati v neko zmes, ampak tega se nisem poskusila, pa tudi gobic za tusiranje ne uporabljam, ker se mi zdijo nehigienicne.

Po par minutah se mi je celo uspelo umiti, penilo se ni nic, vonj je ostal mocan, umil je dobro. Svoje delo je res super opravil, toda vonj je na kozi ostal mocen in dolgotrajen.
    Se dobro, da zdrzi samo par urc, ker sicer ga ne bi mogla dolgo gledati!

Izdelek bi bil genialno super, ce ne bi bil vonj tako zelo izrazito mocan. Sicer mi je precej vsec, malo zabave med tusiranjem ;).

Cena je 4.5€ na 100g. Porabi se ga pa izredno malo. Moj koscek od tusiranja je se prakticno cel, pa sem se precej dolgo tusirala…
    Najboljse je, da ga voda nic ne izpira. Hranim ga pa v prenosni posodici za milo. Po uporabi ga polozim v posodico in jo pustim odprto cez noc, da se posusi in da mi slucajno ne razpade od vlage!

4/5 zaradi premocnega vonja, tezav pri uporabi.

Profile photo of muffin
    muffin
    Član

košček sem dobila od tigice, v preizkušnjo. hvala :flower2:

tudi jaz sem se prav veselila tuširanja s to vijolično- tresočo želatino.. vonj je meni osebno super in ker imam izredno kožo sem se bala da mi jo bo izsušil. Pa je presenetljivo ni- kože mi po tuširanju sploh ni zategovalo. Pravtako mi je všeč da se izjemno malo porabi na tuširanje. Tiste ki ste bolj občutjive na močne vonje vam mogoče nebo ustrezal, drugače pa je super.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico