LUSH – Sultana of Soap

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Čiščenje telesa LUSH – Sultana of Soap

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 7 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

To milo se oglasuje kot najboljse milo ever, kot nekaj izjemno kremastega in vlazilnega.
    Moja izkusnja je malce drugacna.

Peni se krasno, ampak res krasno (na mojem dragemu, na meni pusca belo kremno sled, niti ne peno), po teksturi je res zelo tezko in kremasto, ampak tisti del o vlazenju… bi kar rekla, da ni res.
    Uporabila sem ga za roke in ko sem dragega milila (ja, imam izgovor za uporabljat mila, hehe) in mi je lepo ocistilo roke (squeaky clean), ampak da bi jih kakorkoli nahranilo pa ne.
    Cutila sem jih rahlo suhe, ampak nikakor ne izsusene, dovolj da bi zdrzala brez kreme, ampak spet ne toliko da bi skakala okoli od veselja, ker imam tako nahranjene roke.

Mislim, da je za telo res krasno, ker na telesu imam normalno kozo, na rokah pa precej suho (zato tudi neprestana uporaba krem za roke).

Vonj je krasen, se najbolj spominja na tipicna mila. Mislim, da je eden izmed najljubsih v LUSHu po vonju. Po umivanju vonj ostane na kozi se kar nekaj casa. Zeres prijetno.

Kot milo ni slabo, ni ravno najbolj prirocno (tudi ce se ga nareze), zaradi posusenega sadja na vrhu in same teze.

Cena je pac tipicna… no skoraj. 4.50€ za 100g mila kar je dokaj drago, sploh ker je to milo med tezjimi.

4/5 ker bi ga verjetno se kupila za samo umivanje telesa.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

mmmmmmmmmm, moje No.:1 milo iz Lusha!
    Meni je ta vonj nekaj najboljšega – kremast vonj brusnic rozin…tak topel vonj je, super za pozimi, da te pogreje.

Po strukturi je to sigurno eno najbolj kremastih Lushevih mil in prav zato tudi eno izmed najbolj hranljivih. meni pusti prav mehko, nahranjeno in razvajeno kožo :thumbsup:
    Tiste rozine na vrhu so res hecne in znajo bit zoprne, ko letijo po banji, amapk pri tako dišečem milu me to ne more motiti.

Porabi se ga hitreje kot običajna mila, ravno zaradi kremaste strukture.
    Cena je pač Lushevska, meni se ne zdi pretirana.

Jaz svojo Sultano gotovo še kupim in ji podeljujem vse možne CT pike :thumbsup:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico