LUSH – Squeky Green

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nati Nati 6 let, 10 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Opis izdelka: Trdi šampon brez natrijevega lauril sulfata. Izredno nežen za lase daje prijeten lesk in vonj. Rožmarin pomaga olajšati težave s prhljajem in spodbuja rast las, hkrati pa izboljšuje kakovost las in zdravje lasišča.

Fotografijo in sestavine je prispevala Lyra :flower2:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Tale šampon sem kupila iz enega samega razloga – ker diši identično kot Lusheva Handy Gurugu krema za roke :silly: noro lepo! js bi rekla da po kamilici in drugih zeliščih (čeprav vidim, da kamilice sploh ni med sestavinami)

Šampon je v trdi obliki, kot milo. Uporablja se tako, da podrgnemo milo po vlažnih laseh, da se napeni in tako operemo lase. Če se prav spomnim je cena okoli 7,8eur kar je blazno poceni, glede na to, da šampon ob redni uporabi traja več mesecev. Res se ga porabi minimalno.

Meni je bil všeč, ker je lase dobro opral, balzam je bil kkar zaželjen a ne nujno potreben. Lasje pa so še dolgo dišali po tem šamponu. Pa tudi uporaba je zanimiva, čeprav se znajo kaka trdna zelišča zapletat v lase.

Sestavinsko ni najboljši, saj vsebuje SLS in Parfum že na drugem mestu (zato pa tako diši).

Jaz sem bila s šamponom zadovoljna – meni je to zagotovo najbolj dišeč Lushev šampon.
    Se pa dobi sestavinsko boljše šampone. Mogoče si ga še kdaj umislim

5ka

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico