LUSH – Sexy Boy masažna ploščica

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Mleka, kreme, olja in masla za telo LUSH – Sexy Boy masažna ploščica

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Yulee Yulee 6 let, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Obozujem ga!

Disi mi bozansko, ceprav mi je sprva bolj kot ne smrdel. Toda sedaj sem kratkomalo odvisna. ODVISNA! Skoda le, da je v LE in se ga ne bo dalo dobiti po novem letu.

Je oblikovan po tistih piskotih, mislim da so bozicni. No pri nas nisto tako zelo aktualni :).
    Disi po cokoladi in citrusih. Vonj se kasneje malce porazgubi in spominja na vanilijo.
    Toda ce sem iskrena, vonj ostane se ure in ure, kar meni cisto odgovarja.

Najraje se zjutraj zbudim v objem tega vonja, prav prijeten je za zimo. Mogoce bi bil za poletje le nekoliko pretezek.

Sama ga uporabljam kakor losjon/mleko/maslo za telo, vcasih pa tudi samo da odisavim dele svojega telesa (da se spravim v boljso voljo med delom).
    Vcasih ga moj dragi uporabi za me zmasirat.

Res je, da ga zmanjkuje precej hitro, in da ga je samo 65g za ceno 7.90€.
    Ko se enkrat zacne topiti se topi vedno hitreje. Na hladnem se hitro strdi.

Blazno mi je vsec, ampak si zasluzi samo 4/5 tock ker je LE in ker je dokaj drag (ceprav totalno vreden, ampak ga hitro zmanjka).

Profile photo of Yulee
    Yulee
    Udeleženec

Upam, da ge bodo letos spet imeli.
    Diši super, jaz ga imam za roke in noge ter ga je 11 mesecev kasneje še 2/3, tako da se mi zdi cena ugodna.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico