LUSH – Pied De Pepper

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Nega stopal LUSH – Pied De Pepper

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nati Nati 5 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

LUSH – Pied De Pepper

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Cudi me, da se nisem ocenila kremice.

Kupila sem jo lani pozimi, v zacetku leta oziroma ob koncu lanskega leta.

Embalaza je prirocen crn loncek, ki je tudi zelo trpezen. Glede na to, da taksno kremo uporablja naceloma doma, je loncek prava izbira.

Vonj je… ogaben. Marsikomu bo vsec, ker asocira na coca colo (cimet + limeta + nekaj toplega), ampak meni dela slabo vsakic, ko jo povoham.

Krema je svetlo rjave barve, nezna in srednje gosta. Bolj spominja na losjon kakor na kremo.
    Lepo se nanasa in se hitro vpije. Po nanosu nekoliko hladi stopala.
    Vecinoma sem si po nanosu nanasala nogavicke, za boljsi uspeh ampak glede na to da tezko spim z nogavicami in tudi ucinek ni bil nic vecji ali sem spala z njimi ali brez, sem to navado opustila.

Kremica lepo zmehca kozo in jo tudi navlazi in hladi. Toda na zalost, je to mehcanje koze le kratkorocno in takoj ko se vpije in koza spet ‘posusi’, je vse isto kot prej. Torej ucinek ni dolgorocen.

Poleti se mi je olje locilo od kreme, ampak se ni pokvarila. Tako, sem jo samo premesala in je bila spet super!

Nakupa ne bom vec ponovila, ker ne prenesem vonja.

3/5

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Hehe, moram se oglasit tule :lol1: Zakaj? Ker meni ta krema božansko diši!
    Kot pravi Tigica, res diši po cimetu, po limetah..mogoče tut malo po meti? Mene asociira na tiste mentol bombone, ki so polnjeni s čokolado, mmmm :sendlove:

Kreme sicer nisem kupila (še ni prišla na vrsto, ker tovrstne izdelke premalo uporabljam), sem jo pa stestirala (zahvaljujoč naši Maestri :flower2: ) že kar nekaj časa nazaj.

Učinek je bil res hladilen, kar je super za poletne dni, za pozimi pa ni ravno najbolj primerno. Krema je bila tekoče konsistence (morda celo preveč tekoče), zato se je dobro vmasirala in vpila. Zoprno mi je bilo, ker je na belih rjuhah ali nogavicah ob nepazljivosti puščala rjave madeže…ko en puding.

Jaz sem bila z njo zadovoljna in si jo za kako poletje (ker res precej hladi) morda kdaj privoščim.

4/5 (en minus zaradi barve in cene in veliki plusi na račun vpojnosti in vonja)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico