Lush izdelki za telo

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA TELESA Lush izdelki za telo

Ta tema vsebuje 188 odgovorov, ima 36 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 3 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Nati, kako se pa reče tistemu kokosovemu gelu za tuširanje? Ne najdem,…

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

ella na kateri tus gel mislis?

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Sem že našla, v bistvu je kremni… tole

Si mogoče že imela?

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Ella, če imaš rada kokos, potem poskusi z I Should Coco milom
    diši res čudovito, po sladkem kokosu z nekim sadnim pridihom…kot en koktejlček s kokosom. Men je res super

Je eden izmed mojih najljubših Lush izdelkov za nego telesa. Pa gel za tuširanje The olive branch, Buffy peeling, Happy Hippy gel za tuširanje….

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Super Nati!!! Najlepša ti hvala za informacijo! Bom pa raje tega kupila! :cheer:
    A je to trdo milo ali gel za tuširanje?

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

trdo milo je, ampak je zelo kremno :yes:

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Superca!!! Upam, da gre jutri kolega v LJ… v petek mu je odpadu sestanek…hehe, sem ga skoraj prisilila, da gre kar tako tja :yes:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Upam da te ne bom preveč zmedla pri nakupu :P ..samo ta coconut smoothie meni ni bil nič posebnega, sem bila razočarana nad vonjem..opis je tako obetaven, v živo pa skoraj nič kaj kokosa ali mandlja nisem vohala, drugače pa je bil okej kot krema za tuširanje.

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Bejbe, tale smoothie sploh nima vonja po mandljih in kokosu in tega v bistvu tudi ne obljubljajo, le ime je zavajujoče. V njihovem opisu pa piše, da je vonj po ylan-ylangu, jasminu in vaniliji. Vsebuje pa kokosovo in mandljevo olje in zato tako ime ;)

Opis iz slo. uradne spletne strani:
    Narejen iz kremastega mandljevega in kokosovega olja bo vašo kožo zavil v prijetno mehkobo, jo odišavil s pomirjajočim, čutnim jasminom in sladko vanilijo ter kančkom eksotičnega ylang ylanga. Namenjen je vsem tipom kože, še zlasti pa bodo navdušeni tisti s suho kožo. Nikar ne hitite – vzemite si čas in se pocrkljajte s to čudovito mešanico pomirjajočih in hranljivih olj.

Tega sicer še nisem imela, imela sem Dreamwash kremo za tuširanje, ki pa mi je izsuševala kožo.

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Mene mikajo tile geli ali želeji za tuširanje. Kako se kaj obnesejo?

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

geli so meni super – prevsem The olive branch in Happy hippy, ker imata prav nor vonj

Želeji so pa tudi ok, ampak rabiš tisto gobico za tuširanje, da želejček speniš, sicer ga gre preveč v odtok…

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

bolj priporočam gele :thumbsup: tisti želeji so ena sama packarija :lol1:

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

@nina wrote:

Upam da te ne bom preveč zmedla pri nakupu :P ..samo ta coconut smoothie meni ni bil nič posebnega, sem bila razočarana nad vonjem..opis je tako obetaven, v živo pa skoraj nič kaj kokosa ali mandlja nisem vohala, drugače pa je bil okej kot krema za tuširanje.

Ja, saj sem si premislila ravno taradi tega, ker baje nič ne diši po kokosu… sem po Natinem priporočilu naročila l Should Coco…

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Ta ti bo sigurno všeč :thumbsup:

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Hvala punce.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico