Lush- izdelki za nego obraza

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OBRAZA Lush- izdelki za nego obraza

Ta tema vsebuje 38 odgovorov, ima 7 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 7 let, 12 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Toniki v obliki šumečih tabletk:
    [velikost_slike=200,200:2kq3761p]http://www.lush.co.uk/Uploads/ShopVariations/3149/ShopVariationImg1_PICT/T-Toner-tab_lrg.jpg[/velikost_slike:2kq3761p]
    VIR:lush.co.uk

SESTAVINE: Sodium Bicarbonate, Citric Acid , Tea Tree Oil (Melaleuca alternifolia), Aloe Vera Powder (Aloe barbadensis), Chlorophyllin (CI75810)

btw: glavni sestavini vseh šumečih tablet sta natrijev bikarbonat in citronska kislina.

Profile photo of nejka
    nejka
    Član

Kaj pa je Chlorophyllin? :blush1:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Polsintezni derivat klorofila, mislim, da je tukaj bolj kot barvilo.
    Nekaj info z wikipedije KLIK

Profile photo of nejka
    nejka
    Član

Morda barvilo – klorofil???

Profile photo of nejka
    nejka
    Član

Sem potem prav predvidevala…sva naenkrat pisali, pa si me za sekundo prehitela z odgovorom. :)

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

kolikor sem potem gledala sestavine, se mi zdita tabletki Vitamin C in Vitamin E boljši

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Vitamin C tabletka:
    [velikost_slike=200,200:1fiogw8h]http://www.lush.co.uk/Uploads/ShopVariations/3150/ShopVariationImg1_PICT/C-Toner-tab_lrg.jpg[/velikost_slike:1fiogw8h]
    SESTAVINE: Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Vitamin C Powder (Ascorbic Acid), Sandalwood Oil (Santalum album), Cedarwood Oil (Juniperus virginiana), Rose Absolute (Rosa damascena), Olibanum Resinoid (Boswellia carterii), Organic Strawberry flour (Fragaria vesca), Water (Aqua), Geranio, *Citronellol, *Limonene, *Linalool, Perfume

Vitamin E tabletka:
    [velikost_slike=200,200:1fiogw8h]http://www.lush.co.uk/Uploads/ShopVariations/3151/ShopVariationImg1_PICT/toner-tab_lrg.jpg[/velikost_slike:1fiogw8h]
    SESTAVINE: Sodium Bicarbonat, Citric Acid, Vitamin E Oil (Tocopherol), Lavender Oil (Lavandula augustifolia), Neroli Oil (Citrus Aurantium amara), Geranium Oil (Pelargonium graveolens), *Geraniol, *Limonene, *Linalool, Perfume

Glede na sestavine se meni zdi najboljša tea-tree tabletka- ima očiščevalne lastnosti, aloe pomirja..pri drugih dveh pa mislim, da kakšne velike koristi od vit. C in E tukaj ni…Nati, dobro si si zbrala :wink1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

debest! :D:

ma ja, tea tree se tako fajn sliši…pomislim takoj na čudež:’puff čudovita koža’ :dance1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

ko smo že pri Lushevih čistilih za obraz…meni sta bila ful všeč naslednja dva:

Herbalism-rahel piling za vsak dan

Ground Almonds (Prunus dulcis), Kaolin, Glycerine, Chlorophyllin Water (CI 75810, Aqua), Nettle, Rosemary, Rice Vinegar Extract, (Urtica dioica, Rosmarinus officinalis), Rice Bran (Oryza sativa), Gardenia Extract (Gardenia jasminoides), Rose Absolute (Rosa damascena), Chamomile Oil (Anthemis nobilis), Sage Oil (Salvia officinalis), Perfume

in Aquamarina-za obdobja izredno mastne kože

Glycerine, Calamine Powder, Kaolin, Irish Moss Infusion (Chondrus crispus), Organic Aloe Vera Gel (Aloe barbadensis), Fine Sea Salt, Nori Seaweed (Algae), Sweet Orange Oil (Citrus Aurantium dulcis), Patchouli Oil (Pogostemon cablin), Carrageenan Extract (Chondrus crispus), Perfume

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

@nati wrote:

..ma ja, tea tree se tako fajn sliši…pomislim takoj na čudež:’puff čudovita koža’ :dance1:

Res je fajn za nečisto kožo- zaradi antiseptičnega delovanja pobije nekaj bakterij, ki pripomorejo k razvoju mozoljev.

Sem pa opazila, da na mojo kožo vpliva tudi gsm (ki je seveda leglo bakterij)- če dobim mozolje po licu je to vedno na desni strani..močno sumim, da je povezano z držanjem gsm-a večinoma v desni roki.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

hmmm…si mi dala misliti! ker sem ravno danes norela zaradi parih mozoljev na desnem licu…bolj spodaj

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Zato jaz mojega redno razkužujem. :cool:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

@gejba wrote:

Zato jaz mojega redno razkužujem. :cool:

Pametno :))

@nati wrote:

..in Aquamarina-za obdobja izredno mastne kože

Ta kaj izsuši kožo?

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

ja meni jo precej izsuši. se mi zdi da je tole le za izredno mastno kožo. jaz jo uporabim približno enkrat na 2 tedna, ko začutim da mam pa res mastno kožo (pozimi bo to še redkeje)

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Hvala za info :flower3: ..še eno vprašanje: delci pri herbalism- so grobi ali so skladni z opisom ´rahel piling´?

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico