LUSH – Ice Blue

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 7 let nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Moram priznati, da sem pricakovala prijetnejsi vonj tega mila.
    Sicer ima res vonj po mentolu, ampak takem starinskem mentolu. No ni ravno najbolj svez vonj.

Sama ga sebi sicer ne bi kupila, ampak ker sem dragemu obljubila tocno to milo, sem ga vzela.
    Izgleda, da sem dobila starejsi kos, ali prirobni kos, ker je na eni strani kar izsusen.
    Izgled je OK, nic posebnega, na vrhu tista sol izgleda kot riz, zelo hecno.
    V LUSHU je izgledalo milo zelo temno, ampak realno je tnxgod svetlo. Nekako sem pricakovala da bo isto kot na slikah (pa kaj se), ampak je kar dober priblizek, samo v LUSH imajo nekaksno cudno temo.

Ocisti dobro, ne izsusuje pretirano, ampak ni vlazilno milo. Vonj ostane tudi po umivanju kar nekaj casa.
    Ce bo dragemu odgovarjalo, ga bom se kupila. Menda pa odpira bronhije, oz lasja zamasen nos pri prehladu (zaradi mentolovega vonja).

Lahko pa povem, da bi clovek za to ceno pricakoval nekaj brez SLS-ja. No ja, Lush konec koncev ni ravno naravna kozmetika in mojega dragega to sploh ne zanima.

2/5

Edit: Nizam oceno, ker je po mesecu izgubil barvo in vonj. Imela sem ga shranjenega v temnem, dokaj hladnem prostoru.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico