LUSH – Handy Gurugu

Ta tema vsebuje 4 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of violet beauty violet beauty 5 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

LUSH – Handy Gurugu

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

MmmMmmm, tole kremico si moram definitivno še kdaj nabavit. Imela sem jo že nekaj časa nazaj in je ena mojih izjemno redkih krem za roke, ki sem jo pomazala do zadnje kapljice.

Po strukturi je kot nek malo bolj gost losjon, v roke se dobro vpije in pusti komaj občuten film na koži, ki meni niti ni bil moteč. Kar me je pri tej kremi vedno znova navduševalo, je bil vonj. Božanski topel vonj po kamilicah! Kadar sem si roke mazala s to kremo, so me vedno spraševali, kaj tako diši, včasih zo jo zavohali tudi v drug konec sobe. Vonj pa se je obržal tudi na rokah vsaj nekaj časa.

Krema je kožo dobro nahranila, tudi kadar sem imela zelo izsušeno.

Embalaža je lonček, tako da pomakanje prstov vanj ni ravno najbolj higienično, a meni se ni pokvarila, pa sem jo imela kar nekaj časa.

Tudi sestavine so fajn, tako da si jo gotovo še kdaj privoščim!

5/5

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Handy gurugu sem kupila po tistem, ko sem prebrala veliko dobrih revizij o njej. Odlocala sem se med to in se eno (se ne spomnem).

Sama krema je v tipicnem Lushevskem crnem loncku.
    Loncek je zelo neobcutljiv in torej super za transport! Preizkuseno. Nosila sem ga s seboj povsod kjer sem si lahko nanesla kremo (naceloma k fantu in domov).
    Loncek ni najbolj higienicen, ampak nisem imela problemov z njim tudi ce sem si tu pa tam namazala roke v sluzbi.

Krema ima naraven vonj, zelo netipicen. Nekako svez ampak zamolkel.. daje po hmm.. lesu?
    Meni res ni dajal po kamilicah ampak po necem eksoticnem ampak obenem domacnem. Vonj je v bistvu topel in nekoliko svez na koncu (ne kot citrusi).

Krema je bolj redka ampak super mazljiva. Meni je po nanosu pustila nekaksen film na rokah, ki je pa cez nekaj minut tudi izginil. Roke mi je super nahranila in navlazila. Uporabljala sem jo cez zimo, ko mi je njena ‘teza’ super pasala. V bistvu kot teza mislim na to, da je zelo hranilna kremica.

Porabila sem jo v dveh mesecih, v obdobju ko sem si RES veliko mazala roke. Takrat mi je povprecna krema zdrzala tja do dveh mesecev.

Definitivno jo bom se kupila, ceprav je njen vonj moji boljsi polovici delal slabo ;D.

5/5

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Moja najljubša krema za roke, čudovitega vonja, a jo imam “na sumu”, da vonj čez nekaj časa spremeni.
    Embalaža je priročna, saj se ne odpira v torbici, je tipičen Lushev črn lonček, težave imam samo pri odpiranju z mastnimi rokami.
    Krema je goste konsistence, a se jo lepo nanaša.
    Vonj je resnično čudovit, a ga ne znam opisati, ker ne najdem primerjave.
    Dolgo traja na koži, tudi po prvem umivanju rok ga je bilo še vedno čutiti, kožo tudi super nahrani in da res dober občutek po nanosu.
    Vpije se dokaj hitro, nekaj časa je še čutiti film, kasneje pa se vpije popolnoma.
    Krema je popolna za zimsko nego, poleti mi je malo pretežka.
    Z njo sem si roke mazala vsak dan zjutraj pred odhodom ven, pa mi je zdržala pol leta, kar je res dolgo.
    Cena je okoli 8eur, za 100ml, a meni se to ne zdi pretirano za tako super kremo.
    Kupujem jo vedno znova in znova, tako da dobi vsa priporočila in 5/5 obvezno!

Tudi meni je ta kremca zelo všeč. Jo imam stalno na polički. Je lepo mazljiva, vpije se takoj, ker je lahkotna. Ob enem nanosu pusti roke mehke še cel dan! Je prijetnega vonja in v zelo luškani embalaži. Njena pomanjkljivost je samo to, da ni v tubici, saj bi jo bilo lažje nanesti.

Priporočam vsem!

Ocena: 5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico