LUSH – CoalFace

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 7 let, 1 mesec nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sestavine:
    Liquorice Root Decoction, Propylene Glycol, Rapeseed Oil and Coconut Oil, Water, Perfume, Sodium Stearate, Sodium Hydroxide, Sodium Lauryl Sulfate, Powdered Charcoal, Sandalwood Oil, Rosewood Oil, Glycerine, Sodium Chloride, EDTA, Tetrasodium Etidronate, *Geraniol, *Linalool, Silver Edible Lustre

Opis izdelka:
    Idealen za vse tipe kože. Vsebuje sladki koren, ki je znan po svojem protivnetnem delovanju in čistilno oglje, ki s površine vpija odvečno maščobo in istočasno dela nežen piling. Mešanica eteričnih olj sandalovine in palisandra s svojim antiseptičnim in antibakterijskim delovanjem je še posebej primerna za kožo, ki je zelo občutljiva in nagnjena k draženju. Naredite peno, z nežnimi krožnimi gibi nanesite na obraz in nato izperite.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Hmmmm…. Tega sem si kupila malo vec kakor 150g. In mi je v bistvu dokaj zal.
    Se mi zdi, da je bolj primeren za mastno kozo oz bo veliko bolj prisel v postev poleti.

Sem ga uporabila mogoce 4x in mi je vsakic pustil izsuseno kozo z deli ki so se mi zaceli lusciti. Ne vem ce je to koza ki naj bi jo spravil dol s pilingom ali se je to zgodilo ker mi je tako izsusil kozo.

Piling je blazno grob, tu pa tam se najde kaksen del ki spominja na grob diamant (hehe, no pa ja) in tocno tak del mi je poskodoval kozo :(.
    Za obraz se mi niti ne obnese dobro, bom pa se naprej poskusala 1x na teden pa bom kasneje porocala.

Mi je pa krasen kot piling za telo, glede tega sploh nimam pripomb! Sem ga uporabila za namilit dragega in na njemu se je mililo kot noro (na meni sploh ne). Scisti kozo super, ampak se je tudi njemu zdel grob.

Ima zanimiv vonj, spet ne motec in niti ne mocen.

EDIT: Sem uporabljala se naprej cistilo in ugotovila, da mi lepo odpravi ogrce na nosu (izjemen dosezek!), tudi telo mi je lepo zdrgnilo in zlgadilo, kar je super plus.
    Dvigam oceno in mu podarjam 4/5 tock.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico