LUNETTE – Disinfecting Wipe

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Kozmetika za intimno nego LUNETTE – Disinfecting Wipe

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 5 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Opis izdelka:
    Dezinfekcijske krpice za čiščenje menstrualne skodelice.

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Dezinfekcijske krpice so namenjene za čiščenje Lunettke. Kupila sem jih predvsem, ker so uporabni na kakšnem javnem stranišču, kjer pa ni voda direkt na razpolago. Robčke imam tako vedno v torbici. Lunettko dobro očisti in jo pripravi za nadaljno uporabo. :) Lunettka se mora po čiščenju prvo posušiti.

V embalaži je ena krpica. Je priročna za prenašanje. Koliko je cena, ne vem točno, mislim pa da se giblje okoli 10€. Kupila sem jih v DM-u. Nakup bom ponovila, ko mi joh bo zmanjkalo. Sicer imam še vedno prve odkar sem si jih kupila, to je pa že kakšno leto nazaj. Predvsem zaradi tega, ker zelo redko nanese situacija tako, da ko jo menjam, ob sebi nimam tekoče vode. :) Če ste veliko na poti, se jih splača kupiti. :thumbsup:

5/5

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Krpice sem kupila enkrat, pa tudi eno sem dobila zraven lunetke :)!

Super je, ker je vsaka posebaj pakirana in torej lahko vzamemo s seboj le toliko krpic kot vemo, da jih bomo potrebovali.

Krpica smrdi po alkoholu, kar mi sicer ni vsec je pa res, da super ocisti lunetko.

Cena je okoli 8€ za komplet 10ih krpic za ciscenje lunetke in mogoce se splaca kupiti za kaksno potovanje, pa se to le za takrat ko ni na razpolago tekoca voda.

Cena se mi zdi kar visoka, sploh ce te krpice uporabljamo bolj pogosto.

Nakupa verjetno ne bom ponovila, razen ce bom sla na kaksno potovanje.
    Pa se takrat je tudi enostavno ocistiti skodelico s flasko vode nad WC skoljko ;).

2/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico