LOVEA – Shampooing Brillance Argan du Maroc

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega in oblikovanje las Šamponi LOVEA – Shampooing Brillance Argan du Maroc

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nati Nati 6 let, 10 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Opis izdelka:
    Lovea Obnovitveni maroški bio arganov šampon. Negovalni šampon za vse tipe las.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Nisem ravno ljubiteljica naravnih šamponov, ker se običajno ne penijo in je uporaba balzama nujno, če sploh hočem razvozljat svoje dolge lase. Balzam pa pri meni arsikdaj ne pride upoštev, ker nimam časa (no, ne vzamem si več kot 10min za umivanje in sušenje las).

Tale me je pa definitivno navdušil!

Lovea je francoska znamka, tale šampon pa nosi ECOCERT certifikat. Cena pa je 6,8eur za 200ml.

Šampon je v tubi, ki sicer izgleda zelo praktična, vendar je malo zoprno, ker je šampon precej tekoče konsistence in se prerad izliva iz tube. Sicer pa se pokrovček lepo zapira, lepo tesni, embalaža je pa prav lepa.

Kot sem že napisala, je šampon precej tekoče konsistence, kar je njegov edini minus, saj se ga zato porabi malo več. Sicer pa prekrasno diši, sladko, prav eksotično, vonj pa se nekaj ur tudi obdrži na laseh. Tudi brez uporabe balzama so lasje mehki, nahranjeni in ubogljivi.

Šampon se peni, kar je pri naravnih šamponih neobičajno, meni osebno pa zelo pomembno saj brez pene ne morem nič :lol1: no, ne peni se tako močno, ampak čisto zadovoljivo

Skratka z moje strani si šampon zasluži vseh 5pik, vsekakor pa nameravam poskusiti še oba druga Lovea šampona – Monoi de Tahiti in Karite du Burkina

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico