L’OREAL – maskara Lash Architect

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči L’OREAL – maskara Lash Architect

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Fleur Fleur 6 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sestavine: AQUA, ORYZA SATIVA, CARNAUBA, CERA ALBA, ACACIA, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, CANDELILA CERA, TRIETHANOLAMINE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, AMINOMETHYL PROPANEDIOL, HYDROGENATED COTTONSEED OIL, HYDROGENATED JOJOBA OIL, PANTHENOL, ACRYLATES COPOLYMER, METHYLPARABEN, SODIUM POLYMETHACRYLATE, PEG/PPG-17/18 DIMETHICONE, PROPYLPARABEN, SIMETHICONE, BHT, SYNTHETIC WAX, POLYQUATERNIUM-10;
    (MAY CONTAIN: CI 77492, CI 77499, CI 77491 / IRON OXIDES, MICA, CI 77007, ULTRAMARINES, CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE, CI 75470 / CARMINE, CI 77288 / CHROMIUM OXIDE GREENS, CI 77289 / CHROMIUM HYDROXIDE GREEN, CI 77510 / FERRIC FERROCYANIDE)

Pri maskari so sestavine zadnje, kar bi preverjali- pomemben je efekt :lashing: . Maskara vsebujejo različne voske, maščobne kisline, rastlinska olja, silikonska olja, konzervanse, pigmente, barvila. Učinek je na začetku zelo moker in pacast..po parkratni uporabi začne dobivat pravo konsistenco. Trepalnicam da intenzivno barvo, je obstojna, zelo podaljša, poveča tudi volumen (malo manj kot tipične volumenske maskare), meni jih tudi lepo zaviha. Prijateljica je opazila, da imam bolj povdarjene trepalnice oz. da imam očitno novo maskaro :)) . Včasih imam še vedno malo težav s packanjem in zlepljanjem; če imam več časa, da pazim na nanos in po možnosti še razčešem z glavničkom, se te težave zmanjšajo.

Profile photo of nejka
    nejka
    Član

Jaz imam to maskaro že 7 let!
    Je ne more nadomestiti nobena druga, čeprav sem vmes poskušala najti kaj drugega.
    Kar se tiče packanja in zlepljanja, pa traja samo na začetku, da se maskara malo “posuši”. Se čisto strinjam z Nino! :yes:

Profile photo of S
    S
    Član

Fajn maskara, če imaš živce in natančnost, kot je že zgoraj omenjeno, drugače hitro dobiš efekt treh trepalnic. Poleg tega je hitro razmazljiva in zaradi tega manj primerna za tiste, ki nosimo leče.
    Se mi zdi, da se na trgu vseeno najdejo za ta denar boljše maskare, zato je najverjetneje ne bom več kupila.
    4/5

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Ta maskara je bila do pred kratkim moja go-to maskara, vedno sem se vrnila k njej. Embalaža je tipična, krtačka pa ni plastična ampak navadna.

Maskara je pri nekaj prvih uporabah malo pretekoča in se zato rada razmaže, ko pa se malo zgosti pa je čista poezija.

Moje trepalnice je privihala in podaljšala, prav tako pa jih je lepo ločila. Volumna ni dodala veliko, ampak ji to oprostim, ker je ostali dve nalogi opravila tako odlično.

Edino, kar me je motilo pri tej maskari je, da mi nikoli ni zdržala dolgo. Hitro se je porabila, pa tudi posušila.

Prav tako je cena precej visoka, mislim da okoli 15€.

Ocena 4/5 – zaradi cene in porabe

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico