L’Oreal laki

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LAKI ZA NOHTE L’Oreal laki

Ta tema vsebuje 27 odgovorov, ima 16 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Plain Jane Plain Jane 7 let, 1 mesec nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

Zanima me ce je ze katera sprobala ali kupila Loreal Resist and shine titanium lake? Sicer jih se v veliko drogerijah nimajo (v MB sem jih recimo videla sam v Millerju), sam mogoce so v vasih krajih kaj bolj zastopani..Odtenki so men osebno zelo vsec,cena je okoli 8evrov..

VIR

VIR

vir

vir

zadnja dva: vir

Profile photo of darkrose
    darkrose
    Član

Lepe barve imajo. Samo meni je 7 evrov še kr drago za en lakec, pač odvisno od vsakega posameznika. Sama jih še nisem sprobala samo me pa zanima obstojnost itd. :)

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Jaz sem glih včeraj kupila Resist&Shibe ampak ne Titanium, pa nisem glih zadovoljna… :no: Imam pastelno mareličen odtenek (270), ampak po štirih nanosih je na nohtu še vedno lisast. Ni polno prekriven… Glede sušenja pa ne vem nič povedat, ker sem ga šele sedaj nanesla…

Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

Se strinjam,ja,so kr dragi.. :(

Tanja,skoda,da nisi med oglasi pogledla,to 270ko jst prodajam za 4evre :/ Sm pa naceloma zelo zadovoljna z Loreal laki,mam 3 Resist and shine v rabi (pri tem ki ga prodajam mi barva ni vsec),pa so obstojni,in se lepo mazejo..Nikol nisem mela tezav z “lisami”…Jet set pa so tudi kot pesmica-vsaj meni..

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Nisem ga imela namena kupit, ampak sem imela za porabit bon, pa nisem vedela kaj vzet… Lakov imam že itak več kot dovolj :blush1: Barva mi je ful lepa, ampak za nanašat je pa res smotan…

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Imam enega št. 705. Čudovit odtenek. Osnova je temno temno rdeča in vsebuje veliko šimra, ki se spreminja od srebrne, preko vijola-rdečo do zelenkste. Res poseben odtenek, ki pride na nohtih precej temen, a je še zmeraj zelo zanimiv. Je izredno dobro pigmentiran in bi lahko bil že skoraj en nanos dovolj, če ga le malo pazljivo nanašate.

Steklenička je zelo lepa, zaobljena in praktična. Lepo sedi v roki. Oglat/zlat pokrovček je snemljiv, spodaj je navaden okrogel ročaj, s katerim je lak lažje nanašati. Ta zlat del je v bistvu le maska, da vse skupaj lepo zgleda.

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

705

Profile photo of Naima
    Naima
    Udeleženec

uau :thumbsup:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

tale je pa res lep :yes:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

705 je res čudovit. :sendlove:

Profile photo of glossy
    glossy
    Udeleženec

tale odtenek je čudovit!!! :cheer:

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Jaz sem jih prejšnji teden gledala pa me noben ni posebno prepričal. Zdaj, ko sem videla Maestrino slikco, pa ne vem, če ne bom šla nazaj in kupila odtenek 705 :inlove:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Maestra, tale 705 verjetno spada pod ‘almost black’ odtenke?

Profile photo of Willow
    Willow
    Član

705 :scared: I’m in love :lashing:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

@nati wrote:

Maestra, tale 705 verjetno spada pod ‘almost black’ odtenke?

Ne čisto, ampak blizu. V slabši osvetlitvi še zmeraj vidiš, da ni čisto črn, šimer pa je precej skrit. Jaz ga po moje niti ne bi dala v to kategorijo… Vsekakor ni dolgočasen ‘almost black’ ;)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico